Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tiltsam le azt a férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltsam le azt a férfit, aki csak érzelmileg kihasznált, de segitőkész, és a későbbiekben még rászorulhatok a segitségére?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfibe, és ezt ő is nagyon jól tudja, többször is megkérdezte, ha bejön nekem, én pedig naivan mindig igent mondtam. Mindig mikor találkoztunk nagyon szépen bánt velem, érdeklődött irántam, sokat mesélt, voltak közös témáink. De mindig miután találkoztunk, egy ideig nem keresett. Mondtam is neki párszor, hogy ezzel nagyon megbántott, ő persze mindig a munkájára fogta, utána kérdezte, hogy hogy hozza rendbe a dolgokat, hogy ne haragudjak rá. Elvitt egy egynapos kirándulásra, utána egy hétig semmit se hallottam róla. Most, a barátnőim javaslatára elhatároztam, hogy letiltom, de elkezdtem gondolkodni, hogy lehet mégsem a legjobb ötlet, mert akárhányszor a segitségét kértem, mindig szivesen segitett nekem, én pedig el szeretném kezdeni a Phd képzést 2-3 év múlva (Ő az idén fejezi be, lehet szükségem lesz néhány tanácsra stb).


Az a helyzet, hogy én nagyon odavagyok érte, de ő más lányt keres, a barátnőimnek azt mondja, hogy én túl jó vagyok hozzá, és panaszkodik, hogy egy lány se szereti őt (ez is egy olcsó kifogás)



2020. nov. 30. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mibe fogadunk, hogy ezt pasi írta? :D
2020. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
23L. Bocs, kimaradt
2020. nov. 30. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Minden férfi csak kihasznál.
2020. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki érzelmileg kihasznál"-ja a másikat, az nagyon gáz, mert mély nyomokat hagy az emberben, amit nem feltétlen fog tudni visszaépíteni, jóvá tenni.
2020. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A te érzelmi igényeidre nagy ívben tesz. Miből gondolod hogy segítene, ha az sem érdekli hogy te pl szeretnél vele találkozni? Azt pedig tényleg elhiszed hogy azt gondolja túl jó vagy hozzá? Manipuláció aljas szintje. Sajnáltatja is magát. Ha van benned önbecsülés, akkor szépen elfelejted. Konkrétan semmibe vesz érzelmileg, de a rajongásod az kéne neki, ezért etetget azzal hogy mivel tudná jóvátenni a hanyagolásod. Rángat mint egy bábut. Legyen önbecsülésed és felejtsd el ezt az éretlen paprikajancsit.
2020. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán csak felejtsd el!...
2020. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd!!!
2020. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!