Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lánnyal járnátok? Kort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánnyal járnátok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


3) [link]


4) [link]


2010. aug. 11. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
None of above.
2010. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
3!!!!!!!! Ki nem állhatom az elől deszka-hátul léc csajokat!!! Az ágyban nullák, csak fekszenek és elvárják, hogy mindent a pasi csináljon! Hidd el, nincs jobb egy teltebb nőnél, aranyból van a szíve-lelke!
2010. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyikkel se. A második és a negyedik még valahogy kinéz.. de a többi pf...
2010. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
az első műanyag a második nagyon szép a harmadik undorító és a negyedik is szépecske de nekem a második tetszik a legjobban
2010. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

egyikkel se, de az első 2 kettőt megdugnám.


20F

2010. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele max megdugnám, az is a kettes lenne
2010. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A negyedik nemrossz, a többivel semmiképp.
2010. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1. UFÓ...no fucking way


2. Egynek jó de nem az esetem


3. Közönséges, tesco eladó feje van


4. Egynek jó de nem az esetem.

2010. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

egyébként járni nem csak az alapján járok valakivel hogy hogy néz ki szóval 1-2-4-et dugnám (a 3-al beszélgetnék barátkoznék de ő nem hoz szexuálisan izgalomba) de járni csak akkor járnék bármelyikkel ha némi beszélgetés után is úgy döntök hogy igen vele érdemes komoly kapcsolatot kezdeni


a második válaszolónak üzenném hogy volt már nekem telt barátnőm aki feküdt mint egy darab fa én meg izzadhattam fölötte egész éjjel... meg volt már tökéletes alakú jólkinézős barátnőm aki meg úgy mozgott hogy még én is csak lestem mint a maci a málnásban

2010. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés hogy melyikkel járnánk, mert a kinézetnél azért többre van szükség ahoz hogy az ember járjon valakivel.De ha azt kérdezed melyik a legvonzóbb, akkor egyértelműen a kettes.A harmadiktól szó szerint megijjedtem.. 23/F
2010. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!