Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk első randira Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Én valami nemfizetős dologra gondoltam,mert sajna nem vagyok eleresztve.A parkokra gondoltam,meg a bujtosra,meg sóstóra,csak az utóbbi kettő messze van tőlünk.Leülnénk vmi padra,azt megismerkednénk.Nagyon szeretném,ha jól sikerülne,mert nagyon tetszik a lány.Ja és még fontos szempont,hogy a közelben legyen vmi ingyen parkoló,mert a csaj autóval jön.
2010. aug. 11. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Üljetek be noirba, vagy omnia-ba, 800ból isztok ketten valami cukros ragadós retket, de a lány odalesz tőle, és az a lényeg, annyit rászánhatsz.


de ha ingyen, akkor menjetek a színház előtti (jókai?!) parkba, az este hangulatos, és van parkoló is.

2010. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találkozz vele Sóstón,oda csak ki tudsz menni,aztán ő úgyis kocsival megy.De vmit úgyis kell költened,nem lézenghettek a Hatzel téri piacon órák hosszat.Egyébként megkérdezhetnéd,hogy ő mit szeretne csinálni,hova szeretne menni,aztán hátha ad egy jó ötletet.Belvárosba van teaház,de nyilván ott is fizetni kell.Nincs más hátra,áldoznod kell,
2010. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még vmi:Mi lenne,ha nem randinak hívnád,egyszerűen csak közös programnak.Ha sportol,elmehetsz vele futni,vagy bevásárolni segíteni.Ha szeretne venni egy új csini rucit,akkor menj el vele vásárolni.Aztán útközben még tényleg be lehet ugrani az Omniába,vagy egy fagyira vhová.
2010. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!