Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol szedthetnek fel egy orvost?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szedthetnek fel egy orvost?

Figyelt kérdés

Azt akarom hogy a következő partnerem orvos legyen m de mégis hol ismerkednek a dokik?

N/26



2020. dec. 5. 18:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan körökben mozogsz, akkor nagyon nehéz lesz. Zárt világ.
2020. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van orvos rokonom. Amit a 14-es leírt, az pontosan úgy igaz, szóról szóra. Gondold át még egyszer, kedves kérdező, hogy biztosan ezt akarod-e. Ha ezt nem látod át és az alapján akarsz párt választani, hogy "annyira felnézel rájuk", magyarul jó lenne azzal villogni, hogy orvos a párod, akkor a rossz hír az, hogy kevés leszel intellektusban. Ha attraktív vagy, lehet laza kapcsolatra, szexre esélyed (pl.társkeresőn) orvossal, de egy értelmes ember nem fogja magát hosszú távon fárasztani meg a környezete előtt égetni valakivel, aki ilyen szinten van. Az én férjem tudós, szerintem az is van annyira menő, mint egy orvos, összemérhető a szellemi teljesítmény, de mivel én is az vagyok, nincs rá szükségem, hogy az ő eredményével, társadalmi státuszával villogjak. Próbálj elérni valamilyen értelmezhető teljesítményt, akkor talán kevésbé lesz szükséged arra, hogy mások által érezd magad valakinek. Szakember (egy jó pszichológus) segítségét én is javaslom.
2020. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
65%

Szerepjátékkal, gyorsabban meg lehet oldani.


Ha valódi kell, akkor google a jó barát.


Amúgy mi ez? Sorba lefekszel külömböző szakmával foglalkozó férfiakkal?

2020. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Felnezek rájuk, szeretem az intelligens férfiakat ami nem feltétlenül jelenti azt hogy én buta lennék.. Lehet hogy van 3gy egyfajta személyiség zavarom, valamilyen komplexusom de én ezt annyira nem látom negativnak hogy szeretném ha a párom orvos lenne.... Érdekes higy itt egyesek milyen szépen fogalmaznak, villognak az állítólagos státuszukkal, és mégis egy nagy parasztok!!! De én inkább hagyom ezt a témát ezen az oldalon mert rengeteg a negatív ember. Igazi magyar mentalitás.
2020. dec. 5. 21:58
 25/34 anonim ***** válasza:
Micsoda troll :D
2020. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%
Na mivan egy gyári melós már meg sem felelne?!
2020. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%
Én csak egy ügyvéd vagyok bocsi. De szexelhetünk ha gondolod.
2020. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
72%
Légy hypohonder es járj kórhâzba
2020. dec. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
71%
Hát drágám, pl. ha te is orvos lennél vagy annak tanulnál akkor nagyobb esélyed lenne. Egy valamirevaló orvos nem jön össze mindenféle jöttmenttel.
2020. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%
29, ha ez igaz is tényszerűen, ez egy elég alpári hozzászólás. Ha orvos vagy, sajnálom a pácienseidet.
2020. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!