Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen ajándékot vegyek annak a férfinak karácsonyra,akivel most ismerkedek?

Figyelt kérdés
Szóval már jó pár hete ismerkedünk, igaz eddig egyszer találkoztunk, a pandémia miatt. Viszont karácsony előtt is szeretne velem találkozni és ha ő adna valamit nekem akkor nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni. IGaz még nem mondtuk ki , hogy egy pár vagyunk, mert ahhoz szerintem többet kellett volna találkozni, de ebben a helyzetben ez nem annyira megoldható. Amúgy szereti a focit, horgászik, rock zene áll hozzá közel. Mi lenne a megfelelő ajándék?

#ismerkedés, randi, ajándék, karácsony, ünnep
2020. dec. 6. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat ne hari de amit en tudok a ffi kolnikrol az az h nem olcsoak. Ha azt se tudod egyutt vagytok kicsit fura ennyit kolteni ra plusz a kolni az egy szemelyes ajandek en a paromnak szivesen valasztok de egy idegennek eleg... Hm... Posszessziv.

Ha a bogre neked tul fiatalos akkor vegyel nekem egy uveg valami jot. Mondjuk arra se koltenek nagyon

2020. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó bor vagy sör, amit szeret. Tömény italból jóféle még drágább, mint a kölni.
2020. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál én nem vennék nagyon nagy dolgot, mert még nem vagytok együtt, stb. Szerintem az, hogy karácsony előtt akar találkozni nem jelenti azt, hogy ajéndékozzátok is egymást, beszéljétek meg, és akkor biztos nem kerülsz kellemetlen helyzetben.


Ha tényleg kapcsolat a cél, akkor nyugodtan meg tudjátok beszélni, felnőttek módjára.


Az alkohol jó kiindulási pont, vagy valami bőr (pl.: pénztárca, kártyatartó, irattartó).

2020. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
20e Ft- os Armani parfümöt baxki - még most ismerkednek. Szülinapjára meg egy diszkrét BMW-t, tudod nem szabad elkapatni a fiút. ;)
2020. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Szex.

Ingyen van, te is akarod, te is élvezni fogod.

Vagy egy unalmas tucat ajándékra fogsz ötletet kapni (ilyeneket kaptál) vagy nem vesszük komolyan a kérdést, mert nem lehet. Az ajándék lényege, hogy személyes.

Ha már autó: A Lego speed champions sorozatban midnegyik ismertebb sportkocsi (márka) megtalálható. Kapott sportkocsit, meg nem is. És csak 5000 Ft. :)

2020. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
amúgy a parfümre kb. 5000 ft-ot költenék, többet nem szeretnék.
2020. dec. 7. 21:30
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan h ezzel a pasival egyszer talkoztal?
2020. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek vennél parfümöt?

Azt se tudod mit szeret utáltam ha azt kaptam azoktól is akik jól ismertek.

Azt csak ő tudja milyet használ/ szeret.

De egyszer találkoztatok jóformán nem is ismered csak pár hete. Lehet nem is lesz belőle semmi... De a fejedben már egy pár vagytok.

Max egy csoki legyen a táskában.

Habár a fiú helyzetében nem hiszem, higy adnék valamit igazából idegenek vágytok egymásnak az, hogy cseteltek nem jelent valami sokat.

2020. dec. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem már első randira is ajándékot, de nem azért mert elvárás volt, hanem pár nap chatelés után volt egy jó ötletem.
2020. dec. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!