Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy sraccal,nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sraccal,nagyon szimpatikus ,kedves,odafigyel rám?

Figyelt kérdés

6.randi után elérkeztünk a szexhez.

Az előjáték nagyon jól ment,viszont a konkrét aktus..az egyik dolog az hogy elég kicsi neki,ilyen kicsit még nem láttam,de ezt még eltudnám fogadni,mert minden más nagyon jól ment,de az ,hogy betette és egy! Azaz 1! Percig se tartott ,azt már nehezen dolgozom fel,és hogy nem is magyarázkodott amiért hamar elsült,tok normális volt neki.

Mit lehet ilyenkor tenni?


2020. dec. 9. 07:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem ertem miért írjatok ennyien ,hogy”ne írd le”.

Egyáltalán nem írom le,sőt odáig vagyok érte ,csak a tényeket írtam le és attól tartok ,hogy ez rondithat bele a kapcsolatunkba,egy szóval nem mondtam ,hogy itt megszakítok vele minden kapcsolatot,csak tanácsot szerettem volna kérni másoktól,hogy esetleg volt e már valaki hasonló helyzetben,és hogyan oldottak meg.

2020. dec. 9. 16:07
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltunk ilyen helyzetben, irtuk tobben is :)

En vagyok, aki azóta 4 éve a parjaval van. Nalunk szerintem az elso 10 alkalom is lehet, hogy ilyen volt. Vagy nagyon-nagyon hamar elment, vagy nem allt fel neki rendesen, es azert nem ment az együttlét. Pedig nem velem vesztette el a szuzesseget, voltak baratnok es kalandok is elottem. Egyszerűen az egy ilyen idoszak volt nala. A munkaja is bekavart, ejszaka jart dolgozni, keveset aludt, stresszesebb idoszak volt szamara, es erre jott ra az is, hogy nagyon akarta, hogy mukodjon koztunk minden, es tökéletes legyen, úgyhogy rafeszult nagyon, izgult, es ilyen teljesitmenykenyszert állított fel magaban. Ezeket pedig onnan tudom, hogy mi beszelgettunk rola, es igy oldottuk meg. Mas megoldast nem is tudom, hogy mit vársz?

Lattam rajta hogy rosszul erzi magat, hogy nem ugy sikerul, de nem akadtam fent ezen, vagy panaszkodtam senkinek. Oleld meg, nyugtasd meg afelol, hogy nincs gaz, majd alakul ez. Emberek vagyunk, nem robotok. Beszelgessetek, kerdezz ra, hogy van-e barmi, amiben te segiteni tudsz. Erezze, hogy szereted, es turelmes vagy vele!

2020. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!