Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamiomsofőr pasival kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamiomsofőr pasival kezdenétek lányok?

Figyelt kérdés

Vagy túl proli szakma szerintetek egy férfinak?

F/30


2020. dec. 10. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Soha. A legtöbb egy suttyó. Az utcàn kikiabálnak, dudálnak, beszólnap alpàri módon.
2020. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem azért, mert proli, hanem mert nem akarok olyan párt, akinek a munkája sok utazással jár és este nem jön hozzám haza.
2020. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én azért nem, mert azt se tudnám merre jár, na meg kb 100 % h ku,váznak. Féltékeny lennék.
2020. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel jártas vagyok ebben a témában, mert apukám kamionsofőr. Miért lenne proli szakma? Ha nem lennének nem vennél le semmit a polcról, hamarabb átengednek a zebránál, mint az autósok. Csak sokan nem fogják fel.


Ha ezt szeretnéd, légy elkötelezett és szeresd a munkádat. Lesz olyan lány akinek tetszeni fog a munkád és lehet megér hadd menjen veled. 😀

2020. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*megkér
2020. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azért mert proli, hanem mert kb soha nincs otthon.
2020. dec. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt nekem proli kategória. Másrészt pedig, főleg ha külföldezik, kb. mindig egyedül lennék.
2020. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!