Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es nők, mi miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, mi miért nem bírunk annyi önbizalmat összeszedni amikor fiatalabb pasival kell randizni, mint a 40-es pasitársaink, akik huszas nőket dugnak?

Figyelt kérdés
Tisztán emlékszem hogy 20-as éveimben ocsmánynak tartottam egy 40-est, de még 30 éves koromban is láttam, hogy egy 40-es pasi milyen öreg. Bárki bármit is mondjon, férfin és nőn is pontosan látszik az öregedés. ennek ellenére a sok 40-es pasi vígan dugogatja a 20-as barátnőjét minden olyan gondolat nélkül, hogy elég jó és szép vagyok-e, míg mi görcsölünk ezen, amikor fiatalabb pasival vagyunk. Hogy lehetne ezen változtatni? Ha nekik sikerül, talán nekünk is menne, nem?
2020. dec. 15. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Míg mindent megteszek a külsőmért, az egészségemért, és látom, hogy tetszem a fiatalabbnak, addig én nem görcsölök ezen.
2020. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Sehogy sem normális, ha egy 40-es (legyen az férfi vagy nő),

Egy huszonévessel van együtt. A gyereke lehetne. Nem értettem ezt soha, undorító. Vigyázok egy kisfiúra, bébiszitterként, pont 20 év van köztünk. Érdekes lenne, ha a jövőben mikor màr nagykorú lenne, összejönnénk. 🤮 Hányinger. Mindenki maradjon szépen a saját “területén”.

Abberàltak szoktak ekkora különbséggel pàrba állni. Vagy a pénz vagy egyéb hàtsó szándék miatt. Azok is abberàltak. Megérett a világ a pusztulásra, ahol ilyen emberek vannak.

2020. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik jóval fiatalabbnak v. jóval idősebbnek néznek ki a koruknál, ill. agyban sokkal gyerekesebbek vagy öregesebbek.

Minden pár majd kitalálja, hogy mi jó neki, és mennyire működőképes a kapcsolatuk.

2020. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha van igény egy fiatalabb részéről egy idősebb partnerre és kölcsönös a vonzalom, akkor nem kell ezen görcsölni, nemtől függetlenül. Felesleges túlgondolás.


Egyébként szerintem az általad leírt jelenség azért figyelhető meg, mert a nőket állandóan elbizonytalanítják a külsejükkel kapcsolatban, azt sugallják a nőknek, hogy "tilos" öregedni, úgy már nem is szépek.

Ezzel szemben a férfiak ezt nem tapasztalják, sőt, ők abban a hitben élnek, hogy minden férfi annál vonzóbb, minél öregebb.


+1 Észrevételeim szerint a férfiak közt nagyobb arányban vannak olyanok, akiknek nincs önkritikája, lehet innen ered a nagy önbizalom.

2020. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés dolog ad annyi önbizalmat egy férfinek, mint az, ha egy olyan nő választja őt, aki rengeteg másik férfit is megkaphatna.
2020. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ismeretségi körömben a nem gazdag idősebb pasikat szinte kizárólag olyan fiatal lányokkal látom, akik valamiért nem jó nők, pl pattanásos, kövérkés, buta, igénytelen a tisztaságra..stb.
2020. dec. 15. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
37 éves nő vagyok, de eszembe nem jutna fiatal gyerekekkel randizgatni. A komoly, érett férfiakat szetetem.
2020. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a 40-es pasinak a 20-as nővel könnyen lehet gyereke, a 20-as fiúnak a 40-es nővel nem lesz egykönnyen gyereke, és ez benne van az emberi DNS-ben pár tízezer éve
2020. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most 27 éves srác vagyok, 22 évesen szexeltem egy kétgyerekes, elvált, 40 éves anyukával és 24 évesen voltam néhány hónapig szexkapcsolatban egy 37 éves nővel. Ők merték "venni a bátorságot". Mondjuk ezt azért csak idézőjelben mondom, mert egyiküknek sem én voltam idősebb korukban az első fiatal férfi az életében.
2020. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sehogy sem normális, ha egy 40-es (legyen az férfi vagy nő),


Egy huszonévessel van együtt. A gyereke lehetne."


40 éves férfi 28 éves nővel... az 12 év korkülönbség...


Lehet, hogy felétek enny idősen már gyereke van valakinek, de azért nálunk ez a városban már nem gyakori.

2020. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!