Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek merjek kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek kezdeményezni vagy nagyon fura lenne?

Figyelt kérdés

Szooval egy kicsit hajlamos vagyok túlpörögni a dolgokat, és gondoltam segít mások véleményét.


A helyzet az, hogy pár hónapja (kb 2-3, nem emlékszem pontosan) találkoztam egy sráccal egy buliba. Mindketten elég részegek voltunk, én éppen kerestem valamilyen eldugott helyet az utcákon, ahol pisilhetek (a helyen nem volt wc), és tök kedves volt mondta hogy elkísér:D sétálgattunk és visszafele mondta, hogy szívesen meghívna egy italra valahova, csak akkor már éppen minden zárva volt. Kicsit beszegettünk, de abban az időben éppen elég furcsa passzban voltam, és senki nem érdekelt, szóval nem voltam nagyon nyitott. Nem voltam kifejezetten elutasító vagy bunkó, de kezdeményező sem, szóval ezzel véget is ért a dolog. Azóta nem is beszeltünk meg nem is hallottam róla, viszont pár napja eszembe jutott, hogy tök szimpatikus volt és sajnálom utólag, hogy így alalult a dolog. Kis kutatómunkával megkerestek facebook-on és bejelöltem, vissza is jelölt, viszont mivel elég régen történt a dolog nem tudom merjek e lépni valamit vagy sem. Amúgy nem zavarna ha visszautasít , csak mivel vannak közös ismerőseink nem szeretném hülye helyzetbe hozni magam. Ti mit tennétek? Illetve ha mivel írhatnék rá?



2020. dec. 17. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ettől jobban érzed magad és szeretnéd akkor miért is ne?

Ha rá sem írsz akkor nem fogod megtudni,írj rá nyugodtan.

Sok sikert. 🐻

2020. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Írd ezt neki:


"Pisilni kell..."

2020. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj rá. Csak azért jutott eszedbe, mert unatkozol.
2020. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!