Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány arról beszél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány arról beszél, hogy mennyire megcsókolna valakit, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy lánnyal voltam (régóta ismerem). Jókat szoktunk beszélgetni, de tegnap elkezdte mondani, hogy most úgy megcsókolna valakit. Kicsit meglepődtem. Szóval miért mondhatta? 18/F és 17/L
2010. aug. 13. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert hiányzik neki a csókolózás, vagy konkrétan valakit megcsókolna.
2010. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt várta volna tőled, hogy megcsókold.
2010. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csókoltad meg? Ennél egyértelműbb jelzést nem is kaphatnál...
2010. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy csak sziva és féltékennyé akar tenni h vkivel smárolna...vagy célzás...lemaradtál...
2010. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olyan hirtelen mondta... tényleg meglepett, így nem tudtam normálisan lereagálni. nagyon nem vág az eszem ilyen téren.
2010. aug. 13. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Oh.. tesó milyen lehetőséget szalasztottál el!!

Egyértelműen felkínálta magát és te nem vetted észre :P

2010. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utálom is magam érte...
2010. aug. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!