Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknál tényleg hatásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál tényleg hatásos, ha a nő távolságtartó marad és nem mutatja ki korán a tetszését, lelkesedését?

Figyelt kérdés

Sosem gondolkoztam azon, hogy "játszmázzak" és egy számomra tetsző férfival szemben fékezzem magam úgy, hogy pl. későn válaszolok az üzeneteire, vagy direkt módon flörtöt visszafojtom tőle, nem kezdeményezek nála semmit sem, csak nagyon szolidan adok neki visszajelzést, hogy egyébként tetszik nekem ő. Közvetlen ember vagyok, így mindig nyíltan kommunikáltam. De pár hónappal ezelőtt egy férfi oda volt értem, aki nekem nem tetszett eleinte, majd pár randi után teljesen beléestem, és onnan kezdve egálba lettünk kezdeményezést illetőleg. A férfi végül minden ok nélkül elhagyott. Barátnőm szerint azért, mert túl hamar kimutattam a rajongást, és akkor ajánlotta, hogy próbáljam ki, hogy visszafogottabb vagyok.


Eleinte nem akartam ezt, mert a természetemnek teljesen ellent mondott. Majd kísérlet gyanánt egy próbát tettem. Nem nagyon akartam hinni a szememnek. Társkeresőzöm, és vannak férfiak, akik már hónapok óta kergetnek, pedig nullához konvergáló figyelmet szentelek nekik, illetve pontosabb megfogalmazás, hogy ami még "illik" annyit adok nekik. Persze olyanok is vannak, akikkel ennél intenzívebb kommunikációt folytatok, de mindig kihátrálok, ha szexuális/romantikus tartalmú dolgokkal flörtölnek velem, és a találkozásokat is ritkítottam, mégis nagyon kitartóan keresnek és a kedvemben akarnak járni. Nem akarom elhinni, hogy tényleg létezik ez a jelenség. Én szeretek adni, már az elején. Most semmit vagy alig adok és annál többet kapok. Valaki árulja el, hogy ez most véletlen, vagy ez tényleg működik? Tapasztalt nők, férfial, hogy van ez?


2020. dec. 27. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az aranyközépút a célszerű. Engem például az is zavarna, ha már az 1-2-3. randin ágyba akarnál menni, de az se jó, ha végig flegma képpel, ridegen viselkedsz. Megvan a randiknak a maguk üteme, ezt nem árt tartani. 30f
2020. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha jól nézel ki tök mindegy milyen vagy. Ha nem, akkor is.
2020. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es, ezzel az a baj, hogy ha nem én vagyok az "arany középút", meg az "átlagos ütemű randicica", akkor cseszhetem.
2020. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31 éves férfiként hamar megunnám ezt, nincs annyi időm, hogy egy olyan nőre pazaroljam, aki érdektelen irányomban. Inkább legyen meg a kölcsönös "rajongás". Ha nincs meg a pozitív visszacsatolás, akkor nem értem, hogy azok a férfiak miért folytatják ezt.
2020. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-szerintem az teljesen jó, ha van több randi, amik tartalmasak, jó programokkal, amin mindketten megbeszélve szívesen veszünk részt. Közben tekintettel, mosollyal, apró érintésekkel, szóbeli flörttel tudod a tudtomra adni, hogy bejövök-e neked, és ugyanezt tőlem is elvárhatod. 2-es voltam.
2020. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Te komolyan amiatt akarsz általánosítani, hogy mi megy a társkeresőn? :D Szerinted ott mit írnának, ha nem azokat és így, ha célt akarnak érni?
2020. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen is, meg nem is.


Általában (de nem minden nőre és férfire vonatkozik egyetemlegesen) a nők tartózkodóbbak, nem mutatják ki azonnal az érzelmeiket, kelletik ugyan magukat, de "várják", hogy "bolonduljon" utánuk a férfi. Ők pedig a "vadászók". Ha megtetszik nekik egy nő, azonnal a tettek mezejére lépnek, hódítani akarnak "minél előbb annál jobb" alapon.

Ne értse senki félre, de az állatvilágban is a hasonló a helyzet: pl. a madaraknál ugyan a hím tollazata a színesebb, ő táncolja körül idegesen a tojót. Az pedig semlegesen viselkedik, de van kivétel is, akárcsak az embereknél.

2020. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért kicsinyítenénk le a társkereső szerepét? Manapság az emberek nagy része ott ismerkedik, szóval igenis számít, hogy mi történik ott.
2020. dec. 27. 19:33
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Én csak negatív dolgokat hallok (és tapasztalok) az online társkeresőkről. Sokan próbálták, de senki sem volt sikeres. És végülis logikus, ha jól működnének, akkor mindenki találna párt és bezárhatnának az oldalak. :)
2020. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!