Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hogyan befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan befolyásolja a véleményetek ismerkedéskor az, hogy a férfinak milyen autója van?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem érdekel, van-e
Legyen ami elvisz, de nem érdekel, milyen típus
Előnyt jelent, ha minél jobb, minél drágább, mert az mutatja, hogy jó anyagi biztonságban van
Akinek kis gagyi van, az gáz, nézzen ki valahogy, azt leszámítva mindegy
Visszataszító, hogy valaki csak azért költekezik túl, hogy ezzel menőzzön, amúgy annyira nem is keres jól
Ha jól keres, de olcsó van neki, az pozitívum, mert legalább nem ezzel próbál felvágni, kompenzálni
Ha ő dolgozott meg érte és nagyon jót vett, az azt jelenti, hogy ügyes, de ha szülei pénzéből van, abban nincs semmi becsülni való
Egy férfi nem lesz vonzóbb egy jobb autótól, de a többi nőnek jó lenne megmutatni, hogy tehetős férfit sikerült fogni
Férfi vagyok, nem érdekli a nőket ez annyira, mint sok férfi azt hiszi
Férfi vagyok, nem számít mit hazudnak a nők, a pénzes pasikra hajt a többség, ez az igazság, fontos nekik a jó autó
56 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

sehogy. amugyis kb lehetetlen inetlligens, humoros, normalis pasit talalni, aki nem dogunalmas, van egy minimalis izlsese es muveltsege es azert meg ki is nez valahogy. ha meg azt is neznem, van-e autoja, tenyleg eselytelen lenne. legtobb komolyabb pasimnak egyebkent nem is volt.


nyilvan elony, mert sokszor konnyebb autoval kozlekedni, de nem varom el, mivel nekem sincs. ennel sokkal fontosabb pl., hogy jo legyen a szex, mert hiaba van 15 millos kocsija, ha nem tud kielegiteni. tudom, sok no nem igy gondolkodik.

2020. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
15 millióért errefelé jó kis 2 szobás újszerű lakások vannak vidéken, az durva ha valaki annyiért vesz autót. Ahhoz havi 1.5-2 millió nettót kell keresni legalább
2020. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%

Hiába hazudoznak itt sokan, a kocsi márkája és évjárata kifejezi a státuszt.

Ráadásul hány olyan kérdés van, amikor 10-ből 8 válaszoló nő, még Budapesten is elvárja, hogy legyen kocsija a pasinak.

2020. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
persze h elvárják (csak nem mondhatják ki még itt sem, mert milyen már az, biztos pénzéhesnek gondolnak majd és lepontoznak jajj-jajj). És nem, nem 20+ éves 1.0-s suzuki swiftet. Nagyon nem
2020. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

kifejezi a statuszt. igen, es? nem

mindenkinek az szamit. egyebkent meg az ilyen szavazasoknal csomoszor a frusztrlat, csoro ferfiak szavaznak nokent arra, hogy ‘igen, nagyon sokat szamit az auto, legyen minel dragabb’.


a legtobb baratnomnek es nekem se szamit az ilyesmi. egyetlen egy baratnom van, akinek fontos volt, hogy a pasijanak legyen autoja, mert o kicsit el van kenyeztetve es szereti, ha furikazzak, de neki se az szamitott, hogy tobbmillios kocsi legyen.


2-es: az egyik szexpartnerem

most vett autot ennyiert, megsem ezert szexelek vele, illetve semmi ‘elonyet’ nem erzem, mivel nem a pasim, soha nem vesz vagy fizet nekem semmit, mert csak szex van koztunk. tehat ha egy ilyen pasival van egy no, akinek nagy es daraga kocsija van, korantsem biztos, hogy az a fo motivacio. akkor is szexelnek vele, ha csak szuzukija vagy csak biciklije lenne.

2020. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Hiába hazudoznak itt sokan, attól még pl. az én páromnak nincs autója, nekem meg egy 15 éves autóm van, amit anyukám adott nekem. Ja, és nem vagyok átlagos vagy az alatti, hanem olyan nő vagyok, akinél a férfiak 90%-ának esélye nem volt.
2020. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Nekem van két autóm, mármint egyik anyámé, azzal járok dolgozni 20 kmre, az egy 22 éves F-s astra, kicsit rohad az oldal, de nem vészes. Amikor abban megyek, a kutya sem néz rám a nők közül. Van egy hófehér vitarám, még 2.5 millió hitellel. Amikor azzal megyek, akkor azért elég sokszor észreveszem h rám néznek a nők (kifejezetten rám, nem az autóra). Pedig ez sem egy hűdeautó, mert sokaknak van, de csak 4.5 millió ft, ami már alap belépő h egy nő ne undorodva üljön be hozzád.
2020. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

amúgy elég már egy sima másfél milliós H-s astra is, tavalyig az volt nekem és sok nő mondta, hogy tök jól néz ki az autód, nem érdekelte őket h csak 1.5 milliós.


[link]

2020. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
A nőket annyira érdekli a férfi autója, mint a férfit a nő műkörme.
2020. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
@toubkal: Ez ilyen fodrász effektus. Fodrász után a legtöbben meg vagyunk győződve róla, hogy az utcán mindenki a mi szuper frizuránkat irigyli, a valóságban meg xarnak rá.
2020. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!