Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy férfi azt mondja, hogy egy nő legyen puha? Minden rendicsek ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Merthogy saját magán van elég kemény, amit foghat... :)))

Meg azt is mondta, hogy az összeérő belsőcomb szexi... :)

Nekem az is furi, hogy kezdeményezett nálam, fiatalabb 6 évvel.



2021. jan. 1. 22:03
1 2
 1/20 noone91 ***** válasza:
95%

Te most ismerkedsz valakivel, es egy teljesen irrelevans kerdesbol varod, hogy megallapitsuk Neked, hogy a ficko normális-e, mert bizonyos kerdesekben vannak elkepzelesei a szamara tokeltes norol? Kozben Te randiztal vele. Na mindegy, ha a lelkednek konnyebb, akkor raerositek, igen, minden rendben vele.


29F

2021. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiket mondott, azok rendicsekek, de te miért használsz ilyen szót, hogy rendicsek?
2021. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A nyelvezetből ítélve, hány éves a srác, 8?
2021. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Neked ezt mondja, mert feltételezem te husi vagy, a feszesnek meg azt mondja amit neki kell, hogy mennyire jó, hogy kemény feszes melle van. A cél érdekébem tudod mindent.
2021. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én átlagos vagyok. Nem vagyok kifejezetten husi, de egy kockáshasú, megasportos se. Hanem inkább nőies. Persze sportolok, de kockás hasam nincs és nem is tetszik. A belső comb kérdés az nálam ilyen családi örökség, tökmindegy mennyit sportolok. Ettől függetlenül, engem zavar. És picit fura, hogy Őt nem. Mert Ő elég jóképű és hozzám képest egy túl sportos férfi. Izmos lábak, kockás has, szálkás kar. És picit fura, hogy nem egy vele hasonlóval akar összejönni... Mert hasonló a hasonlóval szokott, nem?
2021. jan. 1. 22:32
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Figyi a srác teljesen normális. Az is, hogy bejössz neki. De valószínűleg csak megakar szúrni.
2021. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És ezt miből szűrted le, hogy csak azt akarja ?
2021. jan. 1. 22:38
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Lehet inkább belső értékekről beszélgetne, ha többet akarna.
2021. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jah, arról is beszélünk. Vagyis inkább arról beszélünk. :) Nagyon rendes fickó, csak fura, hogy miért nem egy modell lányt keres maga mellé. Sosem mertem megkérdezni Tőle
2021. jan. 1. 22:50
 10/20 anonim ***** válasza:
2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!