Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha több hónap után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több hónap után újra belépnétek Tinderre, ott folytatnátok ahol abbahagytátok, vagy elölről kezdenétek teljesen új profillal?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy sráccal, és mivel egyszerre nem tartok több vasat a tűzben, ezért mással nem beszéltem, majd az appot is letöröltem. Végül elváltak útjaink, és most így két hónappal később azon gondolkodom, hogy újra kéne kezdeni. Volt egy csomó matchem, akikkel nem beszéltem, őket egyrészt nem szeretném elveszíteni, mert lehet nem húznának újra jobbra, viszont az is lehet hogy, már nem is használják az alkalmazást, és hiába írnék akár nekik én. Ti mit tennétek a helyemben?

2021. jan. 7. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nehéz kérdés. Ha van olyan, akivel eljutottatok sokáig, én talán próbálnék párat felmelegíteni, vagy ha már van fb, insta stb elérhetősége, akkor ott felvenni velük a kapcsolatot. Őszintén elmondani, mi volt a helyzet, szerintem normális ember értékelné a hozzáállásod. Viszont lehet, ha ló nincs, szamár is jó érzésük lenne.


Emiatt azt mondanám, kicsit más képekkel, más szöveggel regelj újra. És akkor újra jobbra húznak ugyanazok, mert ugyanúgy tetszenél, de ha nem pont ugyanaz a kép, talán nem emlékeznek rád, ha nem is beszéltetek (sokat).

2021. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, nem beszéltetek. Hát akkor ha megvan még a profilod, rájuk írhatsz, aztán ha 1-2 hét múlva sincs semmi aktivitás, akkor töröld.
2021. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!