Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha kulsore nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha kulsore nem tetszik egy csaj de kedvesnek meg jofejnek talalatok elso randin, utana talalkoztok meg vele?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
hát nem.
2021. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen találkoznék vele, de nem kapcsolat szándékkal csak baráti. Számomra fontos a tesi vonzalom.
2021. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Alapból nem randizok olyanokkal, akik külsőre nem jönnek be.
2021. jan. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyire nem tetszett elsőre?
2021. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha emellett még értelmes is, akkor igen.
2021. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany 😃 igazabol nem tudom, hogy igaz e. A jelenlegi parom azt mondta hogy elso talalkozasnal nem jottem be neki, na de ahhoz kepest nonstop irkalt, meg o dobta fel a kovetkezo talit is mert hogy latta rajtam milyen “jo ember vagyok” 😂 es nekem ez azert fura, mert egyebkent tobb baratom is volt akik eleg jol neztek ki, az etterem ahol dolgoztam vezetok adtak meg az elerhetosegeiket hogy “sugar daddyk” legyenek, stb. Raadasul eleg sokan mondtak hogy szep vagyok, tobbek kozt egy olyan kulfoldi srac is aki 8000km-re lakik, 2 evig online bele voltam esve es mikor kijutottam az orszagaba, es egyszer talalkoztunk olyan szinten szimpatizaltunk egymassal hogy egy honapig minden nap talalkozott velem, ugy hogy a csavonak modell csajai voltak, plusz mondogatta h milyen szep vagyok. Nem fenyezni akarom magam, de az onbizalmam igy is keves neha regi serelmek miatt, es ezen a kijelentesen csodalkoztam kicsit 😃
2021. jan. 8. 09:07
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csak azert mert hogy en csunya lennek, hanem inkabb az dobbentett le, hogy ha ennyire nem jottem be neki elso talin (a sminkem, az oltozkodesem, stb) akkor miert folytatta a kapcsolatot, illetve nekem akkor volt egy masik jelolt aki nagyon szinpatikus volt, nem akartam neki hazudni es elmondtam neki hogy nem tudom mit erzek, ossze vagyok zavarodva es megjobban elkezdett teperni🧐 szoval nem tudom, hogy ezt csak ugy mondta-e, vagy tenyleg igy volt. Mert ha tenyleg igy volt, akkor eleg furcsa hogy el tud kezdeni randizni valakivel aki kulsore nem jon be neki. Plusz abban az idoben azert neki is volt eleg sok lany a kornyezeteben akik probalkoztak nala, de elmondasa szerint azert nem akart toluk semmit mert nagyon nyomulosak voltak. (En meg nem)
2021. jan. 8. 09:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nagyon hiteles előadni, hogy mennyire nincs önbizalmad, miután egy fél regénynyit ajnároztad a szépséged😅

2021. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, en csak nem ertem hogy miert van ez. En nem tartom magam szepnek
2021. jan. 8. 10:01
 10/16 A kérdező kommentje:
De azert annyira csunyanak sem, hogy ilyet mondjon😂
2021. jan. 8. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!