Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok a jelenlegi ValóVilág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok a jelenlegi ValóVilágból valamelyik játékossal?

Figyelt kérdés
Én Mercivel esetleg.
2021. jan. 11. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amiket láttam, vállalhatatlan a viselkedése az összes játékosnak, szóval egyértelműen nem.
2021. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én meg Ferrarival. :)
2021. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lattam egy részt sem, ennek ellenére nem. Nem járok prostikkal.
2021. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Bálinttal.


Üdv:

VV Vivi

2021. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Robival. Teljesen normális felfogású srác, és vicces is, akivel látszólag jól el lehet poénkodni. Az egyetlen negatívum vele kapcsolatban szerintem csak az lenne, hogy mivel ő eléggé ad a külsejére, valószínű, hogy a barátjától/barátnőjétől is azt várja el, hogy mindig úgy nézzen ki, mint aki most lépett le egy magazin címlapjáról. Ezt a szintet pedig én tuti nem tudnám hozni, ennél azért én kicsit slamposabb vagyok.
2021. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Renátóval.
2021. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

...ez a műsor még létezik? Az első szériára még úgy nagyjából emlékszem volt benne egy fingós bunkó, egy kisebbségi bunkó, egy újgazdag bunkó, egy idegesítő nőci, egy ribis nőci meg egy kisebbségi nőci.


Bizarr, hogy a kezdeti érdeklődést nem követte bukás. Bár, ha kiindulunk abból, hogy a Dáridó nézettségi rekordot döntött a saját idejében meg a Sas-kabaré a mai napig ismétlés alatt áll egyes tévéken ahol a Vidám Vasárnap is megy - nem olyan meglepő ez.

2021. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

#7 Igen, és szerintem izgalmas az a műfaj, hogy idegeneket összezárnak több hónapra.


Azoknak akiknek bajuk van a benti karakterekkel, gondolom a legtöbb emberrel is bajuk van. 😅

2021. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

8.


Ez izgalmas maximum akkor lenne, ha nem önkéntes alapon történne, hanem amolyan "Fűrészesen" - csak az nem kicsit lenne illegális.


De így? Már ott elbukik, hogy szinte csak egy bizonyos rétegből vannak válogatva a "lakók", ami körülhatárolható: a bunkó, a ribi, a nagypofájú kisebbségi, a minden háborgó nőci, meg az a fazon aki csak alszik meg rejszol a kanapén és nem csinál semmit a végéig. Ebben mi az izgalmas? Még ha szándékosan eltérő embereket tennének be! Na, akkor igen. Mondjuk egy 80 éves bácsi, egy katona, egy könyvmoly nőci, egy elítélt rab, egy kocka, egy rosszindulatú pletykás öregasszony, egy művész meg ilyesmik.


De így... Kínos az egész, és kicsit sem érdekes. Mindig pár harsány bunkó van csak akik egymásra köpködnek meg megy a leginkább a "jersey shore"-ba illő gyűlölködés, képmutatás. Ettől hányingerem van.

2021. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Összességében a te ötleted sem rossz, tuti nézném azt is, úgymint ezt.
2021. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!