Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 évesen keves szextapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen keves szextapasztalattal kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Nagyon keson ero típus vagyok. 23evesen randiztam előszor. 26evesen volt előszor barátom, egy évig, de nem működött megfelelően. Foleg sex miatt.

Majd 28evesen volt a második barátom,vele rövidebb ideig voltam együtt. Semmi futokalandom nem volt.


A szex nagyon nehezen indult be mindkettőnél,mert en mindig féltem es egy fajta gátlás is van bennem.

Rettegek évek ota az ismerkedestol, mert ugy erzem, ebben a rohanó világban, ahol mindenki jol szexel csak kinevetik es ufokent neznek arra, aki nincs még tul ezen-azon. Teljesen befordultam.

Mar a görcs miatt sem merek ismerkedni. 30felett elvárják,hogy kisujjadban legyen minden es egy-ket randi utan menjen a sex.

Valoban jogos a felelmem? Tenyleg nehezen fogok kialakítani mar egy kapcsolatot? Elfutnak a pasik,ha egy olyan lánnyal találkoznak szembe,aki tapasztalatlan? Ez nagy hátrány?



2021. jan. 11. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Aki tényleg szeretni fog, az nem fog elfutni ettől.
2021. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
1#. De ha férfi írta volna ki ezt már rég neki mentél volna... Most azért írsz megértően mert azt gondolod hogy majd be tudod fűzni a kérdezőt...
2021. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

2#: Ezen jött nevettem.

Férfi vagyok, de nem akarok senkit befűzni.

Csak a saját tapasztalatomat írtam le.

1-es voltam.

2021. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Amint tényleg társat akarsz találni és nem csak az önsajnálatban fetrengeni, akkor simán társat fogsz találni. Addig, nehezen, de még így is lesz valami elkeseredett palimadár.
2021. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Nálam még előny is lenne. Ne aggódj emiatt szerintem, és nyugodtan vald be ismerkedésnél ezt ha szóba jön. Nem ciki, inkább az a kínos mikor már átment a fél város valakin. Ha valakivel összeilletek ezt nem fogja problémának látni.

32/f

2021. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Sokan már akár az első randin bepróbálkoznak, de ha harmadik után sem kapnak meg, mennek tovább. Ezek nem elítélendő dolgok, egyszerűen sokan ma már ilyenek és zsák a foltját.

Fogsz találni olyat, aki nem akar veled ágyba bújni még mielőtt érzelmek kialakulnának. Tudom, hogy sokan gondolkoznak így, mert én is ilyen vagyok.

Egyszerűen addig kell próbálkozni, amíg megtalálod a megfelelőt.

2021. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha pasi írta volna ki a kérdést rögtön neki mentek volna az emberek. Le "incel"-ezték volna meg hasonlók XD
2021. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor még szerencse, hogy lányként került ki a kerdes, mert latom szegeny srácokat itt szétszedik.:)


Koszonom a kommenteket. De en tovabbra se erzem ilyen könnyűnek, hiába a biztatás, mivel csak negatív tapasztalatok vannak a hátam mögött. Ebbol nehez építkezni es pozitívan letezni. Sehol egy ellen komment, mintha ezek a srácok nem is léteznének, pedig tenyleg nem egy ilyenbe futottam bele, es emiatt tele vagyok félelemmel. Ha ki kell adni magam, máris rettegek,hogy a masik fel mennyire nez le es fut el!

2021. jan. 12. 12:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg normális srácot keresel. Aki normális és nem csak az foglalkoztatja első pillanattól kezdve, hogy milyen a szex, azt nem fogja érdekelni. Sőt, még lehet örülni is fog neki. Ha valaki elfut, az meg egy jel számodra, hogy jobb is így, mert ha már ettől megfutamodik, mi lesz ha igazi problémával találkozik?

Anno nekem is volt olyan barátnőm aki tapasztalatlan volt,de nem zavart, sőt, izgató volt. De pár hét alatt belejött mindenbe.

2021. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 moozygoo ***** válasza:

Szia,


Engem nem zavarna, sőt sokkal jobban tetszene egy tapasztalatlan lány, mint egy erősen szakavatott.


26/f

2021. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!