Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha valakinek semmi kedve új embereket megismerni (egyik nemből sem), vagyis inkább tök fárasztónak tartja az ismerkedést és keresgélést?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan unom...mert tök nehéz megtalálni a megfelelő embert.......
2010. aug. 14. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha unni tetszik, akkor ne tessék keresni. Ilyen egyszerű. Én is ezt csinálom.
2010. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha én is antiszociális vagyok, és örülök, ha mindenki békén hagy és nem kell szólnom senkihez. Van ilyen, csak kontrolláld hosszú távon, mert ha a meglévő kapcsolataidat is hanyagolod, akkor te jársz rosszul.
2010. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én sem keresek, ha akar majd jön, én biztos nem fogok "férfilest" indítani :D Zsák a foltját, addig meg élem a szinglik világát, amit imádok :)
2010. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Nem kell rajta görcsölnöd. Majd jön akinek jönnie kell.

2010. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!