Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi lemondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lemondja a találkozót?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet, hogy rosszkedv miatt, fáradtság stb. lemondja mikor jó ideje nem láttuk egymást és elvileg oda-vissza van? Őszintén nem értem.

2021. jan. 22. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Veled még sose volt olyan, hogy annyira rosszul voltál valami miatt, hogy még a szerelmeddel se akartál találkozni, vagy nem akartad ilyen állapontban mutogatni magad, vagy nem tudtál volna aznap jó partner lenni? Ember ő is, ha egyszeri eset akkor nem olvasnék bele többet. Ha rendszeres, akkor az már más téma.
2021. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Velem nem volt ilyen, de lehet, hogy akkor ez mással lehet így. Ez megnyugtató.
2021. jan. 22. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem ismerek olyan embert, akivel még ne lett volna ilyen, de ezek szerint ilyen is van :)
2021. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem olyankor feltölt, megnyugtat a másik jelenléte. Ennyi.
2021. jan. 22. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt még sose. Ha valakiért odáig vagyok, akkor ő az, aki bármikor képes felvidítani és akivel máris jobban érzem magam.
2021. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Igen, szintúgy. Ezért nem értem.
2021. jan. 22. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, hogy ugyanarra a dologra mennyivel másképp reagálunk. Én ilyenkor csak egyedül tudok feltöltődni és szükségem van egy kis egyedüllétre, de kinek mi.
2021. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen lehet.
2021. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem az a lenyeg hogy lemondja 1x. Az a lenyeg hogy HOGYAN mondja le.


Ha egyszeruen odaboffenti, hogy nem jo most akkor gyanus hogy egyszeruen nem akar talalkozni. Ha viszont kifejezi hogy sajnalja, szeretne maskor talalkozni es ajanl is idopontot akkor valoszinuleg komolyan gondolja.

2021. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha valakiért odáig vagyok és régen láttam, pont a vele való találkozás húzna ki a szar kedvemből. Pedig szeretek egyedül lenni.

Amúgy, amit a 9es felvetett, igaz. Hogy mondta le?

2021. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!