Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi, akivel ismerkedem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi, akivel ismerkedem, nem tud szex közben elmenni. Lesz ez még jobb, vagy így marad?

Figyelt kérdés

Nemrég (kb. 3 hónappal ezelőtt) megismertem egy férfit, akivel minden stimmel közöttünk: udvarias, intelligens, jókat beszélgetünk és nevetünk, jóképű, sportos, .... nem találok benne hibát.

Az ágyban viszont akad egy "kis" gondunk: rettenetesen nehezen megy el, vagy el sem megy. A méreteivel minden rendben van, a technikája is isteni, viszont engem nagyon zavar, hogy bármit csinálok/csinálunk szinte bármennyi ideig, csak úgy tud elmenni, ha kézzel is rásegítünk a dologra.

40 éves, én 34, tehát nem vagyunk már gyerekek.


Lesz ez még jobb?

Tudok én valamit tenni, hogy jobb legyen? Ilyet még soha nem tapasztaltam.

Minden megoldás érdekel!



2021. febr. 4. 18:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
8 as meg a kérdező is szarul csinálta valszeg.én is sokat matyiztam még is el tudtam menni ha jó volt benne az illető.nem elég gyors és jó a technikátok.
2021. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Ohh mit nem adnék, ha az én pasim is csak baromi nehezen tudna elmenni, nálunk pont fordítva van, 3 perc után elmegy... Inkább nehezen vagy “rásegítéssel” tudjon elmenni, semmint kb annyitól, hogy beteszi.

Az szerintem milliószor kiábrándítóbb és súlyosabb probléma.

2021. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

"még is el tudtam menni ha jó volt benne az illető"


Így kell a saját selejtességedet rátolni a nőre. Bravó.

2021. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Örülj neki, találtál egy szexgépet, csak reszeljen életed végéig.
2021. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is volt ilyennel dolgom, nem oldódott meg, és elég rosszat tett az amúgy sem túl sok önbizalmamnak. Mióta túljutottam rajta, úgy vagyok vele, hogy az a legminimálisabb minimum, hogy a szex teljesen problémamentes legyen, megfelelően, kielégítően működjön. Ha még ez sem teljesül, akkor nincs miről beszélni...
2021. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 Ez így ebben a formában hülyeség oda és vissza is. Sokszor olvasni itt, hogy nők sem tudnak elég sokszor kielégüni aktus közben, de ettől függetlenül élvezik a szexuális együttlétet. És úgy gondolják, hogy ezzel rombolják a férfi önbecsülését. Ugyanez visszafelé is. Kommunikálni kellene inkább egymással, meg lehet ezt beszélni. Engem sem érdekel, ha nem tudok elmenni, teljesen elég számomra az, hogy magát az aktust, és az együttlétet élvezem. 47F
2021. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez olyan mint a bungee jumping.... nem mindegy, hogy gumival , vagy anélkül :D Ha gumival , lehet az a baj (ja tudom ez mint egy urban legend.... de nekem is jobb nélküle) ha meg anélkül csináljátok, akkor passz. Az tény, ha láttam hogy a másik be van indulva akkor nekem is jobban ment a téma ... ha meg nem akkor nekem se.... lehet már stresszeled ezzel a dologgal és azért nem megy neki
2021. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Rejtett homokos.
2021. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!