Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez rossz jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz jel?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival hétvégén. Nagyon jó volt, beszéltünk a következő randiról is. De sajnos azóta szinte alig beszél velem.

Ez szerintetek miért lehet? Már nem érdeklem annyira? Vagy ne gondoljam túl?

Esetleg megkérdezhetném tőle, hogy van-e valami gond vagy ilyesmi?



2021. febr. 9. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
rossz jel, igen. valoszinuleg csokkent az erdeklodese. kerdezz ra a kovetkezo talira finoman, ha benne van, meg mentheto lehet a dolog. ha nemet mond vagy kodosit, terel, akkor ez ennyi volt.
2021. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Lehet ugyan ezt érzi mint Te.

Jártam már így, hogy azt hittem o nem keres, nem beszél velem, csökkent az érdeklődése, s mikor a kövi talin o hozta fel, hogy mi történt , akkor esett le, hogy azt hittük, hogy a másiknak van problémája. Pedig senkinek nem volt semmi baja :)

2021. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbál szegény lelkedesedni, de nem megy neki.


Hagyd békén.

2021. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha engem valaki érdekel, akkor randi után is lelkes vagyok.
2021. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2: Megkérdeztem, hogy nincs-e baja, és írta hogy semmi olyasmi, csak hétköznaponként sokat dolgozik és nincs úgy ideje. Remélem tényleg így van :)
2021. febr. 11. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért a következő randit ne lakásra szervezd. Ha hajlandó megjelenni veled nyilvánosan, az jó jel.


És hétköznap munka közben sosem megy el wc-re, hogy legalább ott írjon neked 2 sort? Este is dolgozik? Otthon sem megy el wc-re, hogy legalább ott írjon?


Ugye ezt nem veszed be...?

2021. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, utolsó.. miért vinném a wc-re a laptopomat?
2021. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonommal járok tojni:)
2021. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyenkor mindig lehet a munkára fogni. Mert 2021-ben, ha ismerkedni akarok valakivel, akkor fel se tudom hívni néha pár percre, vagy írásban érdeklődni felőle egy kávé mellett. Kapcsolatra akkor hogy is lesz ideje? Hagyjuk már.
2021. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem igaz hogy egész nap 1 perce sincs visszaírni.. Odafigyelek ezekre, sajnos ezeken én is gondolkodtam és megpróbálom nem elhinni, mert ha akarok én is vissza tudok írni akárkinek, sose jelentett problémát.

Elvileg komoly kapcsolatot akar, de igy valóban nehéz lesz ilyet kialakítania bárkivel is, ha így áll a dolgokhoz.

2021. febr. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!