Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyek valamit a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

User738294926 kérdése:

Vegyek valamit a fiúnak?

Figyelt kérdés
2. találkozásunk Valentin-napon lesz, és nem tudom vegyek-e neki valamit. Ha igen, akkor mit? Én biztos vagyok benne hogy ő fog hozni valamit, de ötletem sincs én mit adhatnék neki. 21/L

2021. febr. 11. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég egy kis szivecske csoki. Ne told túl...
2021. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyen vagy. Az ismerkedés kategória ismerkedésre szolgál.
2021. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
masodik talalkozas eseten nem varnam el a lanytol hogy barmit is hozzon. Annak is orulnek ha eljon. be lehet dobni viccesen ,hogy "én vagyok az ajcsi" es vigyorogni kozbe.
2021. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#2 ezt ki mondta? A gyakori nem egy társkereső.


Egyébként szerintem se vidd túlzásba, csak valami kis apróságot vegyél. Szerintem ő se viszi túlzásba, egy szál virágot és egy csokit tudnék elképzelni a fiútól.

2021. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#10.03 Nem kell mondani, bizonyos IQ felett rájön az ember. Figyeld meg, hogy itt nem lehet értékelni a válaszokat, így például most nem tudsz lepontozni engem. Miért? Mert itt nem tanácsokat osztogatunk, hanem ismerkedni vágyó embereknek válaszolunk. Az oldal alapvetően nem társkeressre van, de ez a kategória igen.
2021. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Gumit
2021. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Kis csokit, semmi extrát.
2021. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Csatlakozom. Csokit.
2021. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
2. találkozáskor ne vegyél semmit. Ha ő esetleg vesz, akkor köszönd meg és kész. Egyébként én utálom ezt az Amerikából ide szalasztott "ünnepet".
2021. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkább olyasmit ami apróság de aranyosan kedves.(érdekes kulcstartó, bögre szöveggel, vagy vicces lapot van az fából is amin olyan feliratok vannak amelyik szerinted jó pofa, stb) én micimackós marcipán figurát vettem ami be volt csomagolva én meg gumit ragasztottam az aljára viccből de az én kapcsolatom régi. A lányom a barátjának 1 anyagból készített tengerész fiút vett a bábu ült és a kezében az volt a táblán "csókolj meg" a baba meg bele volt pirulva.
2021. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!