Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti mikor szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mikor szoktátok azt csinálni,hogy ismerkedtek egy pasival, aztán szó nélkül leléptek?

Figyelt kérdés

Mondjuk elkezdtek ismerkedni egy pasival aztán pár nap után inkább leléptek szó nélkül.

Ilyenkor mi áll a háttérben?

Mikor szoktátok ezt csinálni?



2021. febr. 17. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én még soha nem csináltam ilyet, kivéve ha bunkó, szexuális beszólásai voltak. Viszont velem már csinálta meg olyan pasi, aki eljátszotta, hogy rendes, érdeklődő, aztán gondolom talált szebbet, csak lusta volt elmesélni.
2021. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki paraszt. Vagy volt már olyan is, aki pár nap múlva küldött csak képet magáról és annyira gázul nézett ki, hogy nem volt értelme meg sem magyarázni...
2021. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor. Nem áll semmi különös a háttérben.
2021. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Elég egy mondat, amiből tudom hogy nem fogunk passzolni.

De volt olyan is, hogy nagyjából minden passzolt, randin megláttam a rothadó fogait. Ezek teljes mértékben kizáró okok.

2021. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

az, hogy tul unalmas, nem kelti fel elegge az erdeklodesem, nem porog elegge a beszelgetes, es olyan viszonyban meg nem vagyunk, hogx magyarazkodjak neki. ha valakinek ekkor trauma, hogy egy idegen no nem magyarazkodik neki, akkor ne eroltesse az online ismerkedest.


de amugy van olyan is, h csak rossz passzbam vagyok, rossz kedvem van es nincs energiam masokkal beszelgetni, mert teljesen le vagyok merulve.

2021. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
ja, meg amikor valaki egész alakos képért kuncsorog a 3. mondatban.. azonnali kuka...
2021. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha máshoz képest untat

Ha önmagában untat

Ha irritáló dolgokat ír vagy nyomul, mint valami idióta

Ha épp van jobb dolgom, mint kockulni, mert elfoglalt időszakomat élem

Ha elment a kedvem úgy általánosságban az idegenekkel dumálástól

2021. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%
Ha kiderül róla, hogy csóró!
2021. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
7# Azt kihagytad, hogy ha a mondatai végére nem tesz semmilyen írásjelet. 😆
2021. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Csak parszor volt erre példa, talan 2-3x.


És akkor ha valami nagyon gáz dolgot ír, vagy bunkót vagy nagyon perverzet. Volt aki a nagy csöcsökről kezdett el írni, nekem relatíve nagy mellem van, de az egyik képen se látszott, mert a képeimen egy kapucnis pulcsiban voltam:D


És volt meg pár hasonló. Volt aki a farokméretevel viccelt. Instant kuka.

2021. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!