Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ennyire rossz emberismerők, hogy nagyon gyakran pszichopaták mellett kötnek ki?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy a nők sokkal jobban átlátnak rajtunk, sokkal jobb érzelmi intelligenciájuk van mint nekünk?


[link]


Ugye ez nem egyedi eset.


A pszichopatákat hogy nem szűritek ki? Vagy vonzódtok felszínes sármjukhoz?


2021. febr. 24. 13:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

[link]


A pszichopatákban pont az a pláne, hogy pont úgy viselkednek, mint bárki más. Sőt, sokszor úgy, ahogy mások akarják őket látni.


Amúgy a nők nem detektorok, ők is annyira emberek, mint te. Nem kezd el pittyegni valami radar a fejükben, ha pszichopata van a közelükben.

2021. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
15%

#1


Ne akard már nekem bemesélni, hogy a nők amolyan Hannibal Lecter szerű intelligens pszichopata mellett kötnek ki.


Mert ez nem igaz. Agresszív állatokkal állnak össze, akik a szemükből sem néznek ki jól. Férfi szemmel én is meglátok a hangjeltésén, a mozdulatain, stb. az agresszív hajlamot.


Szóval nem kell mosdatni a nőket.


(tisztelet persze a kivételnek, akik normális pasikat választanak)

2021. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
*normális pasit választanak
2021. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
A nők élnek halnak a pszichopatákért mert egy pszichopata eleve mentes az érzésektől/empátiától, a nő meg az az ember akar lenni aki iránt érzései lesznek az egyénnek, ettől lesz különleges a nő. Namost ez mem fog sikerülni, ellenben tönkremegy a nő, amiért persze minden pasi hibás lesz és később természetesen már senkiben nem tud bízni, egészen addig amig a következő pszichopata meg nem jelenik, na vele kivételt fog tenni már az elejétől és nem tudja megmagyarázni miért, de beleszeret.
2021. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

#2 Nő vagyok, szerintem összejönnék Hanniballal, ha nem tudnék róla semmit.


Remekül előadja a gyengéd, odafigyelő férfit, ami imponálna.

2021. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%
Amennyi eltartott nő használ magának balekokat pincsinek, akiket meg tud annyira vezetni, hogy sokszor ki is semmizi őket, úgy gondolom, hogy az lenne a minimum, ha ezt a kérdést az egész társadalomra vonatkozva tennénk fel. Túl sok a simp ahhoz, hogy bárki azt gondolja, csak a nők vakok.
2021. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%

#5


Pont erről beszélek, hogy az érthető, ha Hannibal Lechter, vagy mondjuk Jagami Light (Death Note) udvarolna a nőknek, ők meg elhinnék, amit mondanak. Mert ezek intelligens pszichopaták. És érthető, ha megtévesztik a nőket.


De a pszichopaták többsége szerintem nem ilyen, hanem egy agresszív alak, akit le lehet leplezni hamar.

2021. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6


Azért tettem fel ebben a formában a kérdést mert a férfiak egy részéről már tudtuk, hogy balekok. A nőkről viszont az a kép, hogy érzelmileg nagyon intelligensek, és átlátnak rajtad. Például a lúzereket nagyon hamar kiszúrják. Azt gondolná az ember, hogy az agresszíveket is. Vajon tényleg az agresszív hajlam vonzó, férfias? Tessék, nem kell szégyenkezni, névtelenül el lehet mondani.

2021. febr. 24. 13:31
 9/32 A kérdező kommentje:

2


Így van. A cikkben szereplő hapsira már a feje alapján sem bíznám a biciklimet sem. Valahogy lerí az ember fejéről, hogy agresszív és megbízhatatlan.

2021. febr. 24. 13:32
 10/32 A kérdező kommentje:

4


Lehet, hogy a pszichopaták evolúciósan az igazi alfa hímek? Mert nem félnek, nem izgulnak, de nem is éreznek?

2021. febr. 24. 13:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!