Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van párom, akivel nem jövünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, akivel nem jövünk ki jól, és a szakítani szeretnék,de még nem tettem meg. Egy régi barátom, akit 2014-5 óta ismerek, elhívott randevúra. Elmenjek vele?

Figyelt kérdés

A mostani párommal a higiénia hiánya miatt akarok szakítani, ami korábban nem volt annyira jellemző mint mostanság.. ( rossz lehelet, mosdatlan nemi szerv, bűzölgő izzadtságszag). Nem bírom már elviselni ezeket, viszont megbántani sem akarom, mert férfi létére duzzogósabb mint egy 5 éves kisgyerek.

Illendő ilyenkor elmenni másik pasival, bármerre is ameddig még kapcsolatban vagyok? Nem akarok lefeküdni vele, és ő sem velem, egyenlőre csak szeretnénk egymást jobban, személyesen megismerni mivel korábban volt már rá 3 lehetőség is,de egy betegség közbeszólt, ami miatt jegelve lett 4-5 évet a dolog, de interneten akkor is beszélgettünk. 27/n


2021. febr. 26. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha szakítotok, ígyis úgyis meg fog sértődni. én biztosan elmondanám neki ezeket a hibákat, persze nem bántóan. de legalább tud belőle tanulni, így hátha nem fogja ugyanezeket a következő kapcsolatában elvéteni.

viszont ameddig nem szakítasz vele, addig nem mennék el a helyedben mással randizni, mert ha kiderül, te leszel a legnagyobb ribi a világon a mostani párod szemében (és jogosan)

ettől függetlenül, ha szakítás után mész el randizni, akkor is a fejedhez vághatja, hogy már emiatt szakítottál vele, de legalább a lelkiismereted tiszta lesz.

2021. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Így is, úgy is tiszta a lelkiismeretem. 1. nem kefélni megyek az illetővel, 2. adott volna magára, és nem hagyni,hogy bűzölögjön mint a kannyúl,és megsértődni azon,ha rajtam kívül más vad idegen is szóvá tette neki a dolgot.

Aki nem hallgat a szép szóra,és nem ismeri a 21. században a higiéniát, az sajnos így fog járni,legyen az bármilyen nő. ott fogja hagyni, mint az előző felesége is, aki 18 év után hagyta ott, mert már ki volt tőle bukva.

Ráadásul, már csak pár dolgom van nála, amit vehetünk úgy is,hogy a mi kapcsolatunk már nem kapcsolat.

2021. febr. 26. 09:13
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Véleményem szerint már amiatt is lehetne bűntudatod, hogy ilyen megfordult a fejedben, hogy elmenj vele randizni mielőtt szakítasz a pároddal. Én azt mondanám ekkor, hogy most már úgy is mindegy, és elmennék vele :D de lehet hogy ' a legnagyobb ribi lennék a világon' az első válaszoló szerint :D de az is igaz, hogy szakítás se egy nagy művelet, nem kell feltétlen megbeszélnetek akkor, csak mondd neki, hogy te szakítasz vele, ilyen egyszerű. Igazából nem is tudom melyik a rosszabb, az hogy van más, vagy hogy azért szakítasz vele mert undi büdös, majd döntsd el, hogy melyiket mondod el neki.
2021. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha ezekután esetleg adna is magára, az ember már rég megundorodott tőle.
2021. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos, nő létemre olyan típus vagyok, ha elkezd fölöttem pattogni, keresetlenül odavágom,hogy büdös voltál mint a ...és azért szakítottam veled.

Vagy azt mondom, hé öreg! büdös a pélO, hélló! :d

Egyébként, tényleg nincsen semmi bűntudatom, most értettem meg igazán,hogy egy ilyen mellett leélni az életem, a legrosszabb döntés lett volna, amit valaha meghoztak..

2021. febr. 26. 09:18
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

2. Nem vagy semmi b+


Szóval így tudnak az emberek a világon MINDENT megmagyarázni saját maguknak, hogy miért is nem hiba/bűn az amit csinálnak.


Gondolkodj már el azon, hogy miért nem vagy egyenes ember? Te azzal csak ne törődj, hogy az ő reakciója mi lesz. Azért már nem te felelsz. Te csak annyiért felelsz, hogy egyenes legyél és elmond mi a helyzet, hogy minél hamarabb le tudd zárni életednek azt a szakaszát.


Tehát ezek alapján ezért ilyen sok a sunyi ember, aki már amikor kijön egy kapcsolatból, megy bele egy másikba, mert gyávák és nem tudnak egyenesen kommunikálni?

2021. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért vagyok gyáva, mert a képébe mondtam,hogy büdös vagy,és nem akarok ezek után lefeküdni veled? Ha ebből egy pasi nem veszi észre,hogy nem veszik észre,ott nagy bajok vannak.

De legyen, vállalom,hogy ribi vagyok amiatt mert nem bírok elviselni egy bűzgombócot,és másfele integrálódom.

2021. febr. 26. 09:22
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudod mire gondoltam?, 6/7? Nem ribi vagyok,hanem zseni.

Rájöttem arra,hogy a 45 év feletti pasik elkezdenek pocakosodni,kapnak egy fiatal, csinos nőt,és majd egy évre rá, elfelejtik megmosni a golyóikat, mert gondolják,az úgy is jó lesz a menyecskének.Tehát az a lényeg,hogy amiatt vagyok zseni,hogy még idejében pattintom, mielőtt szenvedő alanyként egy ilyen ember mellett "görénynének" hívnának a falujában.

:D

2021. febr. 26. 09:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem: Megjelenik egy jobb nő, akkor a régi puncija hirtelen hányingertkeltően büdös lesz.
2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Látom,nem érted a lényeget.Épp azért néztem más után mert nem bírom a büdösségét elviselni.

De,ha neked a büdös p..na is jó, akkor sok szerencsét, vannak hozzá hasonló női egyedek is.

Jah,és az sem mellékes,hogy akivel el akarok menni randizni, sokkal csúnyább mint az előző párom, de nem számít ha benne megtalálom azt amit a másikban nem. Tehát a magára adó, férfit.

2021. febr. 26. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!