Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is bunkóság ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság ?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltünk az egyik fiú barátommal egy találkát mára. Így este mielőtt lefeküdt volna megakartam kérdezni hogy mikor legyen a találka de lelépett és konkrétan leszarta az egészet! Pedig ő hozta fel a témát, én pedig igent mondtam! Ti mit gondoltok lányok ez bunkóság ?

2021. febr. 28. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2021. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben az.
2021. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Miért, reggel nem lehet megbeszélni? Vagy hajnali 4kor akarsz találkozni?
2021. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
most barat vagy randi? dontsd mar el.
2021. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nagyon bunkó, szerintem hanyagold
2021. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a megbeszeltunk? Mert ha pl te hoztad szoba, igen-nem valaszt adhatott, azt mondta, jo, es te iranyitottad a megbeszelest, akkor csak nem mert nemet mondani azonnal.

Nem allitom, hogy igy volt, de annyiszor lattam baratnoim peldain, hogy pl az irt a pasi azt jelentette, hogy irt a lany, es o valaszolt.

Szoval ennyibol nem tudom.

2021. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyira mint randit lemondani 1 órával előtte mert a család megbetegedett és mindenkit is kórházba kell vinnie a lánynak ppppppppppont most ahj de sajnálja.
2021. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem bunkóság, a csajok is ugyanezt csinálják. Vagy ha úgy tetszik bunkóság, de ma mindenki így csinálja. Hogy miért? Okold a Tindert. Egy jobbra-balra húzást ér egy kapcsolat.
2021. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig jobban jártál, mint hogy találkoztok és utána ghostol.
2021. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt hasonló élményem. Aznap reggelig nem fixáltunk pontos időpontot és helyszínt. Viszont tudom, hogy az volt mögötte, hogy munka miatt becsúszott egy találkozója és ahhoz igazította. Nekem ez így rendben volt, ráértem egész nap. Lehet, hogy nálad is ilyen van a háttérben. De ha nem ilyen, akkor bizony bunkóság. Főleg indok nélkül
2021. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!