Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy bizonyos ferfiak mar az ismerkedesi szakasz legelejen beviszik a lanyt a tarsasagukba?

Figyelt kérdés

ertem ezalatt mondjuk azt, hogy a 2. - 3. randin mar bemutatnak a barataiknak. az utobbi idoben tobb ilyen sraccal is volt dolgom, akik eleg hamar elhivtak egy olyan programra (koncert, szulinapi buli, kiallitas stb.), ahol ott voltak a barataik is es bemuattak. ettol fuggetlenul tudtunk kettesben is lenni, de nyilvan masokkal is valtottunk par szot, tehat azert nem

olyan, mintha kettesben leulnenek egy etteremben pl.


engem nem zavart, jol ereztem magam az esetek tobbsegeben, de nekem ez nagyon furcsa, hogy ilyen hamar bevittek a tarsasagba, en csak akkor mutatok be valakit a barataimnak, ha mar komolyabb a dolog par randinal.


vajon igy akarnak ‘tesztelni’ hogy milyen vagyok tarsasagban, meg lecsekkoltatani a barataikkal? vagy inkabb bunkosagnak kene tekintenem, hogy nem 2esben vagyunk, hanem masokkal? vagy komfortosabb nekik ez, mint egy ‘feszengos’ randi (amugy azoknak en sem vagyok a hive, tehat nem nagyon szoktak ilyen kinos, feszengos elso randik lenni).


egyaltalan ez jo vagy rossz jel, vagy ne gondoljam ezt ennyire tul?


2021. márc. 1. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán kedvelnek annyira ,hogy úgy èrezzèk komolyabb lesz ès már bemutathatnak. Ha amúgy kettesben is vagytok és van minőségi idő egymás megismerèsère akkor én nem problèmáznèk ezen. Ráadásul ez a helyzet neked is előnyös olyan szempontból, hogy meglátod hogyan viselkedik az illető társaságban, milyen a baráti köre (sokat elárul) hogyan viszonyul hozzád mások előtt stb.
2021. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy ez a férfiak többségének semmit nem jelent. Ilyenkor inkább csak a barátaiknak "mutatják meg" a nőt. A családnak bemutatás már komolyabbat feltételez, persze itt is akadnak kivételek.
2021. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én férfi vagyok és ezt a nőknél tapasztaltam. Azért utálom ezt, mert kettesben vagy pl a barátaimmal jó a kommunikációs képességem, de amikor hirtelen bekerülök egy idegen társaságba én ott nem tudok nagy dumás menőcsávó lenni. A lényeg kérdező, hogy ezt nők ugyanúgy csinálják.
2021. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem akkora stressz lenne. Nem elég, hogy egy idegent próbálok megismerni, még a haverjait is?
2021. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitiv, mert o mar ugy gondolkodik, hogy 2-en vagytok, igy ha valahova meghivjak, mar teged is visz. Ettol fuggetlnul amig nem ismered annyira, hogy elkezd megismerni a tarsas oldalat, addig le lehet mondani az ilyeneket. Az ismerkedesi szakaszban nem kellenek tovabbi emberek. Amikortol meg mar egyutt vagytok, onnantol meg miert ne mennel?
2021. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is már az elején elvitt egy céges kirándulásra. Gondolom, villogni akart velem egyet, mert rá egy hétre szakított. (Szóval nem mindig jön be, hogy most már "mi" vagyunk). Lehet, csesztették, hogy miért nincs nője, vagy ilyesmi.
2021. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor merek egy csajt felvállalni a barátaim előtt, ha már tényleg megszeretett.

A barátaimmal több, mint 15 éves barátság van mögöttünk és ezért nagyon is tudunk ökörködni. Mindannyian egyetemet végzett értelmiségiek vagyunk, de hát egy gyerekkori barátság az mindig kicsit lökött keretek között marad. 😅

És, igazság szerint, kb. csak velük tudok egy kicsit hülye lenni. Szóval, amikor még friss egy kapcsolat, én inkább próbálom távoltartani a barátoktól az elején, a kis lelkének sok lennénk a sok kulturálatlan poénokkal és belsős sztorikkal. :)

2021. márc. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!