Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire jó ötlet? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó ötlet? Esetleg tudtok jobbat? (első randi)

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves lány és én magam 18évesen.

Nos...elsőre úgy gondoltuk talán a mozi jó választás lenne.

De gondolkoztunk rajta h első randi,ismerkedés meg minden és hát a moziban nemlehet túl sokat beszélgetni.Én viszont nemsokszor voltam így randizni,fogalmam sincs hova kéne elvinnem a lányt:D Arra gondoltam hogy elmehetnénk a Westendbe.Van egy bizonyos ital amit nagyon szeret(nem alkoholos) gondoltam veszek 1-1 olyat és mondjuk kimehetnénk e tetőtérre és beszélgetés közben kortyolgathatná a kedvencét.Vagy szimplán beülünk beszélgetni egy 'kávézóba' és/vagy elmegyünk nézelődni,mert éppen stílus váltás és ruhatár váltás következne be nálám.VéleményeK?Tanácsok? Segítsetek a randi nagyon közeleg:)


2010. aug. 18. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy,hogy így megtervezed.

Amúgy szerintem a mozi se rossz,mert utána is el lehet menni beülni valahova és a film alatt meg megszokjátok egymás közelségét.Plusz van téma.

Szerintem ne shoppingoljatok együtt először,mert lehet olyan cuccok tetszenek neked,amik neki nem és cikis szitu lehet.:D sok sikert!

2010. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Elismeresem, szerintem jol kitalaltad:) Esetleg hozd fel az otletet, hogy elmennyetek a Weswndbe, vagy ha nem, akkor barmerre setalni, talan egy nem tul zsufolt helyen (park, vagy valami nyugodt hely, hogy ti is kellemesen el tudjatok beszelgetni). Mindenesetre nem kell stresszelni, ne ugy gondolj a dologra, mint elso randi, hanem mint egy szokvanyos seta Vele.


Mindenesetre, barhova is mentek, az a lenyeg, hogy jol erezzetek magatokat. A tobbi nem szamit;)

2010. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bonethugs válasza:
100%
A Westendes ötletedből következtetve valószínűleg Budapesten lenne a randi. Ami nekem mindig bevált első randi helyszínként, az a Budai Vár! Romantikus, friss levegő, gyönyörű kilátás, csend és nyugalom. A Westendet felejtsd el, és vele együtt az összes buzeráns bevásárlóközpontot. Veszel neki olyan "italt", amit szeret, ez már egy pozitívum lesz, hogy figyelsz rá-jó ötletnek tartom. Ha a Vár nem jó, akkor ott van pl. a Margit sziget. Hajrá :)
2010. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem vásárolni ne vidd el, elsőre nem jó az.

A fincsi ital és kiülés viszont jól hangzik nagyon, tudtok beszélgetni is, én azt javaslom. A mozi sem rossz, csak ott tényleg nem tudtok beszélgetni, utána meg esetleg nehéz lehet belelendülni. Szerintem vedd meg neki a kedvenc italát:) Annak tuti, hogy örülni fog. 28/f

2010. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem kell izgulni....:D

ha csak msnen beszélek vele akkor is olyan izgatott vagyoK:S

bár nemtudom...a randi gondolatától is rosszul vagyok:D(persze jó értelemben)

2010. aug. 18. 12:21
 6/15 A kérdező kommentje:
jah és persze további ötleteket/tanácsokat/véleményeket továbbra is várok:)
2010. aug. 18. 16:10
 7/15 anonim válasza:
mar mondtam, ne ugy gondolj az egeszre, mint egy randi, hanem mint egy egyszeru talalka Vele. Ha csak arra gondolsz, hogy 'huha most megyek a randimra', akkor total izglni fogsz es szerintem ez majd meg is latszik rajtad. Legy nyugis, vegyel nehany mej levegot es hajra:)
2010. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jah, ne parázz, magabiztos legyél és határozott, kőkemény, azt szeretik a csajok. Ne lássa, hogy izgulsz, hidd el, hogy ő még jobban izgul, mint te.
2010. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat:P

végig nyugodt voltam:)

az h csalódtam-e az egy másik kérdés:D

2010. aug. 20. 03:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Nah, miért, mi volt?
2010. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!