Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan csajjal aki k*rvulásra adta a fejét?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt az egyik prof.-jának a kitartottja volt, és ezért egyengette az útját az egyetemen, pénzt adott neki, ilyenek. Elvileg szerették egymást, de egy ilyen szeretői viszony minden csak nem szerelem...

Randizom vele, egy egyetemre jártunk, akkor is bejött, de mostmár elvileg én is bejövök neki. És mikor rákérdeztem az egyetemi fura dolgokra akkor mesélte el a szerető dolgot!



2021. márc. 5. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
kamu
2021. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Neked tuti nem kéne összejönni vele, mert láthatóan zavar.

Engem mondjuk a lány maga is érdekelne, hogy dönteni tudjak, nem csak egy sztori a múltjából.

Amúgy meg felnőtt férfi vagy gondolom, egyedül is elkéne tudnod dönteni, hogy együtt akarsz-e lenni egy nővel vagy sem.

Attól neked most jobb lesz, hogy engem valószínűleg nem zavarna ez a csajom múltjában, ha amúgy köztünk klappolnak a dolgok?

2021. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

2. Ez mi már, hogy valaki idejön kérdést feltenni és erre elkezdik b@*szogatni, hogy miért jött ide kérdést feltenni? :D Ha nem szeretsz válaszolni, akkor nem kötelező. Ez az oldal elvileg a segítésről szól, hogy segítő választ adjunk a kérdések feltevőinek. Úgy kéne kezelni minden kérdezőt, mintha a legjobb barátod tenne fel neked egy kérdést, aki bízik benned és abban, hogy segíteni tudsz neki a dilemmájával.


---


Nem. Nem csak az kva, aki szó szerint pénzt fogad el, hanem aki akármilyen gazdasági vagy más egyéb életbeli előnyt is a szexért cserébe. De ő még pénzt is kapott ráadásul :D

2021. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Persze mert sub.

F

2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Arra hasznalnam, amire alkalmas: Szexre.
2021. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne?
2021. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem kurvult, 1 emberrel tartott fenn viszonyt, ami lehet, közel sem biztos előnyökkel járt. Ha te így állsz hozzá, akkor jobb, ha nem lesz kapcsolat köztetek!
2021. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki azért van támogatói kapcsolatban, mert mondjuk szeretné elvégezni az egyetemet, de a szüleire nem számíthat anyagilag, a diákmunkás fizetés pedig semmire nem elég, akkor szerintem ez egyáltalán nem megvetendő dolog, inkább sajnálatra méltó, hogy az idióta szülei miatt erre kényszerül. Szerinted jobb lenne, ha otthagyta volna az egyetemet és élete végéig gyártósoron vagy kasszában dolgozna éhbérért? Én meg tudom érteni, hogy ennyivel nem érte volna be. Persze ezt egy olyan ember soha nem fogja megérteni, akinek a szülei a seggét is kinyalják, de nem árt fejleszteni az empátiaérzéket a kevésbé szerencsés emberekkel szemben.
2021. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!