Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Igaz az hogy nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Igaz az hogy nem szeretitek ha baratnotok miniszoknyaba van?

Figyelt kérdés

sokan irtak, hogy nem de azert megnezni jo...

(ertelmes valaszokat ha lehet:))


2010. aug. 18. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én szeretme ha a barátnőm miniszoknyában van. gyönyörű feneke van és gyönyörű lábai. miért ne szeretném a miniszoknyát?
2010. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imadom mikor miniszoknyában van. 18/F
2010. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Jó alakja, jó lába van. Csini.
2010. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Párom gyűlölte. elvárta hogy maximum egy farmerba egy poloba és edzőcipőbe legyek, mert amúgy "k*rvás" voltam szerinte. Hiba kérdeztem tőle hogy ha aznap este a koncerten is így néztem volna ki vajon összejöttünk volna? Mindegy, nem lehet náluk egyeztetni.
2010. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek vele miniszoknyában sehová se menni, mert kb egész úton azon jár az agyam, hogy mikor és hol tudok vele a miniben egy jót szexelni... :)
2010. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Én nem szeretem mert utálom ha megnézik,ő hozzám tartozik (L)
2010. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem, akkor max. azért nem, mert azt nézem mindig, hogy hol tudnánk dugni egyet. A mini pedig nagyon rásegít, hogy állandóan a vele való szexre gondoljak, de van amikor ez nem szerencsés.
2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha miniszoknyát vesz fel. Iszonyat csinos barátnőm van :)
2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha a barátnőm miniszoknyában van, legfőképp akkor ha velem van, és együtt megyünk ide oda. Az már megint más dolog ha számomra ismeretlen emberekkel találkozik és olyankor miniszoknyában van. De megbízok benne és remélhetőleg nem enged a 11-ből. De ha olyanokkal van akiket ismerek az nem gond, amúgy is kell minden nőnek az hogy növelje az értékeit saját magának h "húúú mennyi pasinak tetszem, milyen jó csaj vagyok :)"
2010. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13:05: miért az nem jó, hogy megnézik a barátnődet? Szerintem inkább az ilyennek örülni kéne és nem eltakarni..

Én leszarnám, hogy tetszik-e a barátomnak vagy nem, azt veszek fel amit akarok, nekem senki ne szabja meg, hogy mit vegyek fel. Hülye lennék ha nem mutatom meg a hosszú lábaim. xD :D

2010. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!