Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Azért nem, mert nekem az análszex undorító (vegyes kapcsolatban is, nem csak egynemüek közt), ezért aki ezt praktizálja, az nem jöhet szóba számomra. (Az nem zavar, ha valaki ilyen módon szexel, amít nem velem akar, vagy nem a partneremröl van szó)
2021. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen, magasról tojok rá hogy biszex
2021. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

volt már ilyen kérdés, és a válaszadók bő 80, ha nem 90%-a a nemleges válasz mellett tette le a voksát.

Sőt, a kérdések között az is felmerült, hogy akkor esetleg titkolni kellene a dolgot. (volt, hogy házasság emiatt ment tönkre, ez azért nem egy olyan dolog, minthogy eltitkolni a kedvenc, ámde cikis zenekarunkat)

Engem nem zavar a dolog, de én vagyok a kisebbség :)

2021. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Kizart!
2021. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Ne irjatok neki, mivel ugyanez a Kerdezo mar feltette UGYANEZT a kerdest! Most irt (ismetelten) privatot!

Nem unod meg?

2021. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!