Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megbeszéltük, hogy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbeszéltük, hogy barátság, miért erölteti mégis a találkozót?

Figyelt kérdés
Leszögeztem, hogy barátság lehet, mégis köti az ebet a karóhoz. Bókol, találkozni akar.

2021. márc. 8. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert abban reménykedik, hogy a barátságból idővel mégis lehet több. Én ezért szoktam megszakítani a nőkkel a kapcsolatot ilyen helyzetben, nincs értelme barátkozni. Ha nem ugyanazt akarjuk, abból úgysem sül ki semmi jó, ráadásul tapasztalataim szerint a "barátság" ilyenkor annyiból áll, hogy a nő magasról leszarja a férfit. Naivabb koromban belementem az ilyesmibe, de nem volt értelme. Ezért ha valaki a "legyünk barátok" szöveggel jön, akkor udvariasan, de határozottan megmondom neki, hogy én ebből nem kérek.
2021. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van barátom, leszögeztem, ezzel kezdtem és én nem vonzódom a sráchoz. Ennyi.
2021. márc. 8. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez amolyan kapaszkodás inkabb. Valszeg incel
2021. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
#3: A csávónak vajon mi köze lenne az incelséghez csak azért, mert nem érti azt, hogy "nem"? Ja, tudom, ma tanultál egy új szót, és azt gyakorlod...
2021. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megforditom neked: egy ferfi akinek minden bokorban terem egy no, az megis mit mondana erre az egyiktől hogy bocsi van baratom?
2021. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Békén hagyna...de csak irogat Facen már unom. Eleve nem akartam tuskó lenni, de muszáj erélyesebbnek lenni.
2021. márc. 8. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ahogyan az elején írtam, szerintem az egyik legnagyobb hülyeség ez a "maradjunk barátok" dolog. Ez kicsit olyan, mintha lebegtetnétek a másik szeme előtt azt, hogy talán lehet az egészből valami, és aki olyan típus, az pontosan ezt is fogja remélni. Tudom, hogy a nők ilyenkor próbálják udvariasan lezárni a dolgot, de ez sokak szemében inkább vörös posztó, és csak tovább tapadnak, mert hátha... Én egy életre megtanultam, hogy még ha fel is ajánlja valaki ezt a barátság dolgot, akkor is célszerűbb inkább megszakítani a kapcsolatot, és így akkor nincs is tudomásom arról, hogy valaki mással van az, akitől én többet szerettem volna.
2021. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!