Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet a gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a gyakorin ismerkedni? Normális ez?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és a gyakorin megismerkedtem egy sráccal(már más felületen is beszéltünk, ugyhogy tenyleg az, akinek mondja magat). Azt hiszem szeretem őt és folyton rá gondolok.

2021. márc. 10. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem lehet :)
2021. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is lehet, nekem volt már egy kapcsolatom innen, bár nem társkeresés céljából jöttem fel, de úgy alakult :)
2021. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet.

Ez is egy online felület

F

2021. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Persze, miért is ne lehetne?Viszont ez az azonnal szerelem...hát számmora furcsa. Vigyétek tovább a szálat innen, ahogy írod más platformon is levelezzetek, beszélgessetek, ha lehetőség lesz rá találkozzatok.
2021. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet persze, anno nekem az első barátnőm lett innen, illetve egy gimis barátnőmmel is itt kezdtünk el beszélgetni aztan rájöttünk hogy egy gimibe járunk :'D

Egy sráccal is jóba lettem innen, talalkoztunk is. :)

2021. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint bárhol ha kommunikáció meg van!
2021. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bi vagyok, és itt barátnő és fiú barátnak valót is találtam már!:D

Sok sikert hozzá!:)

2021. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi is itt ismerkedtünk meg, kiderült, hogy nem is lakunk távol egymástól. Találkoztunk, eleinte kalandnak gondoltuk, de más fél éve együtt vagyunk 😊
2021. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt ismerkedtunk meg es mar ot eve egyuttelunk :D en sem gondoltam volna, hogy innen barmi osszejohet, de megis :D
2021. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
Persze, hogy lehet. Szerintem sok esetben jobb is itt ismerkedni, mint más közösségi felületeken. Itt nem a külsőségek, hanem a másik életszemlélete, személyisége kerül előtérbe. Mivel a kérdések kategóriákra vannak szedve, megismerkedhetsz hasonló érdeklődési körű emberekkel, amikre személyesen lehet nem lenne lehetőséged. Alapvetően tehát sokkal kevésbé felszínes, mint egy Facebook vagy Tinder. Én is találkoztam már innen egy sráccal és nagyon jól sült el, többször is megismételtük.
2021. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!