Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mondja meg sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg sok lány egyértelműen ha nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Nem először futok bele olyanba hogy az első randi után megbeszéljük hogy még találkozunk utána még írogatunk egymásnak (bár mindig én kerestem őt)

És mikor randira szeretném hívni újra akkor már soha nem jó nem ér rá.


Aztán végül mikor többször sem volt jó semmi akkor megkérdezem hogy végül is érdeklem-e vagy szeretne-e még ő is találkozni vagy inkább hagyjuk az egészet.


És erre már nem jön semmi válasz úgyhogy hagyom is a dolgot csak nem értem miért jó ez. Persze lehet hogy valaki meggondolja magát vagy valami miatt még sem jövök be neki nincsen ezzel gond van ilyen.

De tök gáz hogy annyi nincsen bennük hogy megmondják főleg ha direkt rákérdezek. Miért nem lehet akkor normálisan leírni hogy "Bocsi, de nem szeretnék már találkozni, nem szeretném ezt folytatni szia...


2021. márc. 10. 21:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Ha így is lenne, nem vagyok elmebeteg, nem fogok nyilván belemenni hogy miért meg izé meg hozé, hanem elfogadom hogy ez van kész. Ez viszont így nem sportszerű. Nekem is volt hogy nem tetszett végül egy lány és kulturáltan elmondtam és nem esett nehezemre.
2021. márc. 10. 21:06
 2/52 anonim ***** válasza:
15%

Én ezt 50%-ban a technikának tudom be.

Vannak, akikkel olyan kapcsolatot ápolok, hogy kizárt, hogy játszmázna, net, telefon bekrepálása miatt viszont rendszeresen van ilyen.

Ált. 10 e-mail-ből 6 érkezik csak meg például.

Nem szabad készpénznek venni, hogy ő is azt látja a képernyőn, amit te!

Van olyan, kinek a mai napig nem jött meg a 15x elküldött e-mail-je (alaprajz, ingatlanközvetítő) és csak személyesen sikerült (februárban), pedig nála azt jelzi a gép, hogy elküldte a rendszer.

2021. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Ez facebook chat ahol látszik ha valaki online van ill. hogy elolvasta e az üzenetet.
2021. márc. 10. 21:12
 4/52 anonim ***** válasza:
38%

3: Ezt mondom, hogy erre ne vegyél mérget.

Van egy halott barátom, állandóan online van...

2021. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Szerintem a két variáció közül mégiscsak az a valószínűbb hogy ami üzeneteket küldünk azt elolvassák.


De úgy is mondhatnám próbáljunk a kevésbé optimista verzióból kiindulni vagyis hogy ez nem technikai hiba..akkor sem ha valakinek a halott ismerőse online tud lenni..

2021. márc. 10. 21:26
 6/52 anonim ***** válasza:
24%

1, mert maguk se tudják mit akarnak


2, mert elújságolja a bnőjének hogy végre talált valakit, annak nem tetszel fb alapján(vagy csak szimplán irigy lesz), elkezdi fűzni a bő.. hogy "mit akarsz ettől a gyökértől".. az lány meg nem fog a barinőjével vitára kelni egy pasi miatt, akivel 1x randizott.


Sajnos mind a 2-t megtapasztaltam... nem is egyszer

2021. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
De a második eset még nem magyarázza hogy akkor miért nem lehet válaszolni. Vagy megmondani hogy "köszicsáhelo"
2021. márc. 10. 21:28
 8/52 anonim ***** válasza:
92%
Istenem, ezerszer el lett mondva, mert fél, hogy elküldöd az anyjába.
2021. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

"Istenem, ezerszer el lett mondva, mert fél, hogy elküldöd az anyjába."


Ki küldené el? :) az aki udvariasan megkérdezi hogy akkor hagyjuk-e inkább? Na ne már..


Én tudom hogy a pasik így meg úgy szemétládák meg stb, de ennyire szerinted? Tényleg itt tartunk?

2021. márc. 10. 21:35
 10/52 anonim ***** válasza:
95%

"Ki küldené el? :) az aki udvariasan megkérdezi hogy akkor hagyjuk-e inkább? Na ne már.."


Figyi, akivel megtörténik ezerszer, az nem megy ezeregyedszerre házhoz a pofonért.

2021. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!