Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat egy hírességel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy hírességel?

Figyelt kérdés

Ha lehetőséget lenne arra hogy a kedvenc színészetekkek vagy énekesetekkel találkoztatok, kölcsönös lenne a szimpátia tegyük fel együtt lennétek

Nem zavarna titeket hogy ő híres ti pedig nem? Illetve hogy külön fele filmekben, klippekben más emberekkel kerülnek testi kapcsolatba egymással?


2021. márc. 11. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan pont azért választanak szakmabelit, mert egy kívülálló örökké féltékeny lenne.
2021. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, nehéz lépést tartani egy olyan felpörgött világgal. Az nem zavarna hogy ő híres, mivel nem vágynék a reflektorfénybe.
2021. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy alakulna én szívesen összejönnék és nem zavarna hogy én nem lennék híres. Nem mimdenki vágyik hírnévre.


Az se zavarna ha pl színészként más nőket is megcsókolna munka szinten.


Van színész ismerősöm és egyszer szóba került ez a színpadi csók dolog. Mesélt erről hogy nagyon sokan azt hiszik hogy ez egy ilyen idilli dolog pedig valójában vagy krllrmetlen inkább vagy bele se gondol hogy ez most egy intim dolog, pontosabban nem is az, mert közben már a következő soran gondolkodik, mit kell mondania, csinalnia, hova kell menni stb. És igazából simán elhiszem, meg minek mondaná hogy nem az, ha ìgy gondolja.


Szóval nekem nem lenne probléma.

2021. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!