Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin ez vonzó, bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin ez vonzó, bunkó, vagy semleges viselkedés lenne nektek?

Figyelt kérdés
Randizom egy lánnyal, még csak a 3. hivatalos randink volt. A nagyapja román, de amúgy magyarul is beszél. A randi alatt felhívta a papája, és kért 2 percet hogy beszéljen vele, felvette és románul beszélgettek, azt éreztem azért beszélt vele románul hogy én ne értsem. A lány azt mondta hogy csak annyi hogy beteg az öreg, és a rosszabb napjain a román egyszerűbb neki, mert azon kevesebbet kell gondolkozni, és amúgy csak megkérte hogy vigyen neki néhány dolgot a boltból. Nektek nem esne rosszul ez?

2021. márc. 16. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért esne rosszul? Teljesen érthető, hogy miért tette így, ne legyél ennyire paranoid.

Az én barátom se ért magyarul, de akkor is magyarul telefonálok, ha a szüleim hívnak. Mindenkinek egyszerűbb így, ha pedig érdekli, hogy miről beszéltünk, elmondom neki.

2021. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amúgy meg elmondta miről beszéltek, pedig nem tartozott neked vele.

Amúgy meg az lenne fura, ha a papája románul kezdeményezné a beszélgetést, ő meg erőltetné a magyart egy friss randipartner kedvéért.

2021. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagypapa anyanyelve román a leírtak alapján, csak tud magyarul is. Engedtessék már meg az anyanyelvén beszélnie, pláne betegen!

Képzeld el, ha te is csak angolul/németül/bármi idegen nyelven kínlódhatnál, miközben szarul érzed magad.

2021. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ömm manapság már tényleg ennyire extra hiperérzékeny mindenki h már mindenbe is, de tényleg mindenbe is belekell kötni? Tied a sokadik amit olvasok.
2021. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Veled nagyon komoly problémák vannak, ha ezen fönnakadsz.

Ha én megtudnám, hogy ilyenek járnak a randipartnerem fejében egy nagypapai telefon miatt, habozás nélkül kirúgnálak.


Természetes, hogy a román nagyapjával románul beszél. Már csak az iránta való tisztelet miatt is. A nagyapja beszél magyarul, ez azt jelenti, hogy a boltban be tud vásárolni magyarul is, vagy a magyar szomszéddal tud pár szót váltani. Nem az a természetes neki, és még egy családi összejövetelen, ha ott lennél, ott sem várhatnád el, hogy egy idős rokon a kedvedért más nyelven beszéljen, mint ami természetes neki.

2021. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

azt éreztem azért beszélt vele románul hogy én ne értsem.


elég komoly problémák vannak a toronyban azt látom.

2021. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Az öreg lehet, tényleg komfortosabbam érzi magát magyarul, másrészt bőven lehet olyan témájuk, ami nem tartozik idegenre. Felesleges ezen agyalnod.
2021. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. De az hogy beszél +1 nyelvet folyékonyan, az +1 piros pontot ér a szememben
2021. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még, hogy a nők kombinálnak XD

Te milyen nyelven beszélnél nagyapáddal, ha éppen német csajjal randizol?

2021. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hadd beszeljen mar az anyanyelven vele. Ez egy telefonhivas, nem neked szol. Egy vendegsegben, tarsasagban mar a tobbseg nyelven beszel valaki, ha o is tud azon a nyelven.

Paranoid vagy es onzo.

2021. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!