Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik úgy, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy, mintha már régóta együtt lennénk? Vagy ez már így működik 20 felett?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta volt egy barátnőm, akivel 7 év után véget ért a kapcsolatom 21 éves koromra. Aztán 1 évig szingli voltam, egészen mostanáig, ugyanis megismertem egy lányt, akivel már megvolt az első randi is, csók is, minden. Viszont még nem feküdtünk le. Illetve az első randi előtt is 1 héttel ismertem meg.


Ami érdekes, hogy az első randi óta úgy viszonyul hozzám, mintha több éve együtt lennénk. Állandóan találkozni akar, velem akar lenni mindig, és nagyon bújós. Illetve tényleg olyan érzés a társaságába lenni, mintha már évek óta a barátja lennék, úgy bánik velem.


Most ez az egész kicsit furának tűnhet. Nagyon szeretem a lányt, de valamiért én érzem furcsának/gyorsnak ezt a tempót. Mikor én utoljára randiztam tizenévesen, akkor az első csókig eltelt 2 hónap. Addig meg csak beszélgettünk, és hébe-hóba találkoztunk. Utána is nagyon nehezen indultak be a dolgok, csak találkozgattunk, eljártunk programokra és ennyi. Sok idő kellett, míg kialakult a fizikai kontaktus közöttünk. Plusz másfél év után feküdtünk csak le először.


Nemtudom, 20 év fölött már ennyire gyorsan mennek a dolgok? Vagy az is közrejátszhat, hogy a lánynak 1 hónapja lett vége az előző kapcsolatának? Nekem kimaradt egy jó sok évnyi csajozás, nem tudom hogy mennek már a dolgok.



2021. márc. 16. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nincs, hogy "hogyan működik", ennek a két fél igényeitől kellene függenie, szóval szerintem simán megbeszélheted vele, ha zavar hogy túl gyorsan mennek a dolgok.

Ebből a szempontból viszont kicsit rosszul hangzik, ha ő éppen most jött ki egy kapcsolatból, mert ilyenkor az emberek azért szokták nagyon nyomni a dolgokat, mert egyszerűek ugyanabba az állapotba szeretnének visszakerülni, amit elvesztettek a szakítással. Ez viszont egy kezdődő kapcsolat esetében nem annyira jó dolog.

2021. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Kicsit ilyen "trófeának" érzem magam mellette. Nemrég ismerjük csak egymást, de már nagyon sok ismerősének bemutatott, és hangoztatta, hogy együtt vagyunk. Olyan mintha velem akarna visszavágni a régi kapcsolatának, és azt mutatni, hogy ő milyen boldog.
2021. márc. 16. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel egyetértek. Amit hozzátennék, hogy röviden igen, minden gyorsabban megy felnőtt fejjel. Pl a csók ugye első vagy második randin. Sokan azt mondják, hogy harmadik randira szex, de ezt ebben a korban még nem látom reálisnak, inkább 30 felett.

A tempót csak testi érintkezésben érzékeled gyorsan? Mert attól is függhet, hogy kinek mi a szeretetnyelve. Pl én is elég bújós vagyok és már a második randin megengedtem magamnak hozzábújni a páromhoz. (Internetes ismerkedésből fakadt, első randin első csók). Viszont ennek volt sok olyan előzménye, hogy a párom közeledett, átkarolt, kézfogás és társai. A szeretetnyelvünk mindkettőnknek elsősorban ilyen és nem szóbeli. Ezért így tudtunk legjobban egymásnak jelezni, hogy pozitívan éljük meg a randit, szeretnénk folytatni a másikkal stb.

Az is normális, hogy találkozni akar mindig, egyrészt mert kroonában midnenki unatkozik, másrészt meg ezzel próbálja kifejezni, hogy jobban meg akar ismerni. Viszont ha már túlzásnak érzed, mondjuk napi vagy kétnapi találkozsát várna el, akkor még mindig van két lehetőség. Vagy ő sem tudja hogy hogy megy ez és a kapcsolatokból indul ki, vagy pedig tényleg az előzőbe vágyik vissza. Neked kell érezni. Esetleg utalni, hogy neked gyors a tempó. És ha azok után tud alkalmazkodni, akkor nincs semmi gond

2021. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát elsősorban igen. Az első randi elején még épphogy ismertük egymást, aztán a nap végére már megvolt a csók is, és a kocsiban feküdt rajtam meg szeretgetett. Kicsit fura érzés volt. Aztán azóta is ilyen intenzíven közeledik felém. Nálam meg az a baj, hogy még nem tudok hozzá úgy viszonyulni, nekem ahhoz több időt kell eltöltenem valakivel, hogy kialakuljanak azok a magától jövő természetes kontaktusok.
2021. márc. 16. 23:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg ami furcsa, hogy annak ellenére is így közeledik felém, hogy alig ismerjük még egymást.
2021. márc. 16. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem annyi történik, hogy ő nagyon nyitott, e meg talán kissé zárkózott. Viszont ezeket lehet óvatosan jelezni, hogy mi a sok. Én nő vagyok és nálam például ilyen esetben pl ha átkarolnak, eldöntöm hogy viszonzom e. Vagy ha érzem hogy jön egy olyan pillanat, hogy megcsókolna, eldöntöm, hogy kibújok e alóla. Persze én is vágyom rá, de kevésbé gyakran és intenzíven. Pl séta közben csókkerülésre jó, ha az ember nem áll meg. Vagy áló/ülőhelyzetben összebújás ellen jó, ha az ember egyenes tartással ül és nem viszonozza. A másik fél észreveszi magát
2021. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Azt látom, hogy huszonévesen ez megy. Még nyitottak a fiatalok a vágyra és a másikra. Aztán, 30 felett visszavesznek a tempóból. Addigra már mindenkinek megvan a saját élete is.
2021. márc. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Mi amikor elkezdtünk itt beszélni már akk tudtam h őt kerestem idáig. Első randin neki is nyilvánvalóvá vált, azóta is együttvagyunk és mocskosmód boldogak vagyunk :)
2021. márc. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő. Ő ilyen. Szerencsés vagy.
2021. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!