Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első találkozás nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első találkozás nem volt valami jó, az még valahogy visszafordítható?

Figyelt kérdés
Én voltam kicsit béna, nem ment olyan gördülékenyen a beszélgetés, zavarban voltam és azóta nem is nagyon beszélünk, viszont muszáj vele találkoznunk még egyszer, mert nála maradt valamim..
2021. márc. 17. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit megér az ügy, hogy tisztázod, mi miért történt. Lehet, hogy ez megváltoztatja a dolgokat, de lehet, hogy nem, mindenesetre te legalább megpróbáltad.
2021. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A második találkozásnál javíthatsz.
2021. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha csak átadja a cuccom, majd lelép? :D Vagy ajánljak fel programot?
2021. márc. 17. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan... ennyire nem látod azt rajta, hogy érdekled-e még?

Ha meg odaadja a cuccodat, és nem töri magát, hogy folytatás legyen, ennyi volt.

2021. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Akkor megmondod neki, hogy szeretnél elmondani valamit, adjon neked öt percet. Ha érdekled, akkor meg fog hallgatni, ha pedig nem hallgat meg, akkor nem is érdemes tovább vele foglalkoznod.
2021. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ha o ennyi miatt nem akarja folytatni, akkor az ilyen miatt nem is kar.
2021. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adnék a dolognak még egy esélyt. Ha átadja a cuccod nagy eséllyel kibontakozik egy beszélgetés. Abba lehet kapaszkodni
2021. márc. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindenképpen erröl, ha lesz folytatás az jó, ha nem akkor sem történt semmi, van miböl tanulnod, a következönél jobban fogod csinálni.
2021. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!