Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnek barátaim,kapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek barátaim,kapcsolataim és ismeretségem ?

Figyelt kérdés

Sajnos egyedüli gyermek voltam. Nem voltam testvéreim sem családom az anyukámon és az apukámon kivül.

A szüleimről annyit hogy nagyon zárkozottak voltak és engem is igy neveltek fell. Nem mehetem játszani, játszótérre sem,nem lehetek barátaim csak az iskola és a tanulás volt.(amit nem bánok csak és nem is fogok soha)

Csak igy igazat megvalva felnöttként igen zárkozott és "fura lettem". Nincsenek barátaim!

Nincsenek ismerőseim sem egy normális kapcsolatom sem.

A kérdésem hogyan alakithatnám hogy legyenek normális nem pedig érdek barátaim. Hogyan keressek normális komoly szándékú lányt magam mellé ??


2021. márc. 17. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Jó kis szülők...
2021. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Ha nő vagy, könnyen.

Ha pasi vagy, kemény munka lesz.

2021. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem éppen egy átlagos szülök. De másik oldalról tekintve sokat is köszönhetek számukra. Viszont ez a hátrányom. Még pedig hogy ameddig másnál az alap csajózási vagy épp a mással kapcsolat teremtés baráti szá ndékból meg van. Na ezek alapból belőlem hiányoznak. És nagyon vágyom egy kapcdolatra és őszinte barátokra.
2021. márc. 17. 20:09
 4/9 A kérdező kommentje:
26éves férfi vagyok.
2021. márc. 17. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de mit csináltál az iskolában? Mert ahogy elnézem a #3-as hozzászólásodat, nemcsak helyesírási szarvashibák vannak benne, de ahogy elnézem, a magyar nyelv helyes használatával sem vagy igazán tisztában.
2021. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mellesleg: jelen állapotodban sehogy. Meg kell változnod. Évtizedes hiányosságokat nem lehet egyik napról a másikra kiköszörülni, az minimum több éves kemény munka.
2021. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6os


Ez a változtatás/változás miből áll ?

Mi a menete?

2021. márc. 17. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok mentálhigiénés szakember, úgyhogy csak ahhoz tudok tippeket adni, hogyan lehet elkezdeni. Pl. elmész csoportterápiára vagy pszichodrámás foglalkozásra. Vagy valamilyen amatőr sportcsapat tagja leszel. A lényeg, hogy folyamatos interakcióra kényszerítsd magadat a többiekkel, együtt dolgozz velük a cél elérése érdekében. Csupa olyan szituációba kell belekényszerítened magadat, amiben először egyáltalán nem tudsz mit kezdeni magaddal, sem a másikkal, és erre mind magadtól kell majd rájönnöd. Akármilyen pocsék érzés is, nem szabad abbahagynod, hanem tovább kell haladnod annak megfelelően, hogy az adott szituáció mit kíván meg tőled. És közben figyelsz, és utólag, amikor már egyedül vagy, pl. este elalvás előtt, vagy hasonló helyzetben kiértékeled, hogy aznap mit tanultál az emberekről és a velük való kapcsolatról. Ez csak néhány tipp. De ha profi szakemberhez (pszichológus, pszichiáter, szociális munkás) elmész, akkor lehet, hogy jobb tippeket kapsz tőlük. A lényeg, hogy pl. azt is el kell viselned, hogy a benned lezajló (vagy általad kívánt) változást lényegében nem te irányítod, hanem hagyod, hogy megtörténjen benned, néha irányt szabhatsz neki, de teljesen sosem tudod az irányításod alá vonni. Együttműködni kell megtanulnod saját magaddal, nem pedig irányítanod saját magadat (ugyanúgy, ahogyan másokkal is).
2021. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
A lényeg, hogy bele kell kezdened egy csomó mindenbe, ami először minden valószínűség szerint kínszenvedés lesz számodra. Ha folyamatosan kibírod a kínlódást, és közben arra törekszel, hogy új dolgokat tanulj meg a többi emberről, és az emberek közötti kapcsolatokról, és ez sikerül is, akkor tudni fogod, hogy jó úton haladsz.
2021. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!