Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit költesz a barátnődre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz a barátnődre havonta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

attól függ szeretem-e

ha szeretem akkor mindent megadok neki amit bírok (a példa kedvéért egy lányra simán elköltöttem félhavi fizetésem egy szombat este)

ha nem szeretem akkor néhány ezer randinként

2010. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de a barátom elég sokat költ rám, nem tudom hogy havi szinten mennyit, de nagyon jól keres és mindig meglep valamivel, és ha megyünk valahová, mindig ragaszkodik hozzá hogy ő fizessen, mondván hogy enm lenne fair ha én fizetnék, mivel nekem nincs még keresetem. Ez régebben bántott és nem akartam hogy annyit költsön rám, meg nehogy azt higgyék hogy a pénzéért vagyok vele, mert nagyon nem, de megnyugtatott felőle:)

L19

2010. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az én párom nem költ szinte semmit. Munkanélküli, és az apja lerántja róla azt a pénzt is ami nincs. Én meg csak tűrök, párom pedig nem veszi észre.
2010. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
BArátom olyan 1-2 ezer forintot általában.
2010. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

havonta KB átlag, fölötte is van, alatta is van valamikor, olyan 4 ezret.

PL: valamikor egy pólót, vagy farmert veszek neki, akkor több, meg valamikor elmegyünk egy étterembe, akkor KB az étterem mondjuk 5-7 ezer.


diszkóba nem járunk.

18 F.

2010. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

uhh most nyáron mindennap megyünk valahova..:S

havi átlag 200ezer alatt nem igen jövünk ki(benzin nincs benne)

2010. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rám viszonylag sokat, néha lelkiism. fordalásom is van. Volt, hogy vett nekem 9000ért pulcsit, pólókat stb. Pedig nem vagyok hisztis, sőt, sokszor én fogom már vissza, hogy ne vásároljon/költsön ennyit rám.1 éve vagyunk együtt


17/L, ő 22/F

2010. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem exbarátom volt ilyen, hogy kábé bármire ránéztem, megvette. Elég kínos volt, sokan meg is szóltak, meg nem a pénzéért voltam vele, de utólag felhánytorgatta. A mostani szerelmem nem nagyon költ rám, mivel munkanélküli, így inkább csak apróságokat kapok tőle, de nekem ez ugyanolyan örömet okoz, mintha drága dolgokat venne, mert tudom, hogy szívből jön neki.
2010. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17 éves kis csaj.. akkor keress korodbeli srácot..
2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mivel van keresetem, ezért viszonylag sokat 50000 ft körül
2010. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!