Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már olyan neked, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan neked, hogy interneten unalmas volt a beszélgetés valakivel, élőben viszont nem?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége, egy idő után neten sem volt unalmas, vagy hagytad a fenébe az egész randi témát az illetővel?

2021. márc. 22. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Aki neten unalmas, azzal nem jutok el a randiig.
2021. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, de nem ez volt a kérdés tárgya.
2021. márc. 22. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, de azért vannak, akik nem szeretnek annyira írni.

Randi előtt beszékj vele szóban, és kiderül.

2021. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.


Előbb utóbb neten kiforrt már minden téma, nem volt miről beszélni kezdtük unni az egészet.


Élőben végre láttuk egymást, végre történt valami, majd lett miről beszélni...hosszú hetekig csak beszélgetni neten nem sok értelme van.


Viszont van egy másik oldala: Lehet, hogy hetek hónapok telnek el teljesen feleslegesen, mert mikor találkoztok lehet h nem lesz olyan mint elképzelted...

2021. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
alapjáraton én sem találkozom olyannal, akivel már neten is haldoklik a dolog, de a baráti körömből is számtalan olyan van, akikkel neten egyszerűen nem tudunk beszélgetni, de akármikor találkozunk, órákon át dől belőlünk a szó, akkor is, ha azelőtt egy nappal beszélgettünk.
2021. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!