Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem akartam megcsókolni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn írt rám egy srác pár napja, hogy randizzunk. Ma meg is volt.

Séta, padra leülés és többször szájrapuszit adott.

Akart (hosszabb) csókot is de én elhúzódtam.


Pedig tetszik külsőre, jól néz ki és kedves is.


De félóra közös séta után kicsit gyorsnak éreztem.


Ez normális? Vagy nem is vágyom rá igazán?


27F és 33F (meleg fiúk)



2021. márc. 24. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hát ha neked gyors, akkor gyors. 28N

Én régebb óta beszéltem sráccal, és azzal a határozott szándékkal mentem találkozni, hogy összejövünk. De fél óra nekem is gyors lett volna.

Ha neked gyors, akkor gyors. Lehet hogy neki is gyors, csak már meg akart felelni egy korábbi élmény miatt. Vagy lehet hogy ennyire instant.

De nyugodtan mondd el neki így, ahogy leírtad itt.

Hó gy nagyon tetszett, csak neked gyors volt a tempó, de szívesen megismernéd jobban.

2021. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyors lett volna, még a szájra puszi is.
2021. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Jajj hova keveredtem...
2021. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Én is azt hittem, szokásos fiú-lány páros. Aztán megláttam, hogy két fiú, és elszörnyedtem. De gusztustalan.
2021. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!