Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, eltüntetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, eltüntetek már internetes pár hetes beszélgetésből szó nélkül azért, mert közben megismertetek valakit személyesen, ha egyébként tetszett a lány vagy inkább megmondtátok neki az igazat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 08:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Most 3. hete beszélgettem egy, sráccal. Utolsó alkalommal a randit is megbeszéltük jövő hétre, de 6 napja semmi. Én ezt nem tartom korrektnek. Tudom, hogy nincs közünk egymáshoz, de egy sort lehetne írni, attól függetlenül, hogy netes kontakt vagyok. Vagy ez csak nekem esik rosszul, hogy valaki így lelép, akivel minden nap időt töltöttem?
2021. márc. 25. 08:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék neki hogy figyelj bocsi de az a helyzet hogy...
2021. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam szólni ha ilyen van és szerencsére nekem is szoktak.
2021. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen ember, aki nem szól?
2021. márc. 25. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Népművészeti cserépedény (kocsog) 🤷‍♂️
2021. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen eltűnés sajnos elég gyakori manapság. Sok mindent nem tudsz tenni, ezen pörögni felesleges. Lapozz, és ismerkedj mással.
2021. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tűntem el, vagy A vagy B de arról tudott
2021. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!