Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen a lány hogy mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen a lány hogy mentek oda hozzá? Hogy elkérd a számát vagy elkezdj egy ismerkedést? 14/f

Figyelt kérdés
szal ha mondjuk ott vagy a plázában és látsz egy jo csajt és látod h nincs vele pasi akkor h mész oda hozzá h kezdeményezel ismerkedést???
2010. aug. 19. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Heló, bocs, véletlenül a szádban felejtettem a nyálamat. Add vissza.
2010. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
beöltözöl plázamacskának,ő cukinak talál, hazavisz,és elővillantod neki amid van.ilyen egyszerű.
2010. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

sehogy. Megvárom amíg leül valahova, és látom rajta hogy egyáltalán nem elfoglalt. Leülsz mellé, megkérdezed mennyi az idő, vagy hogy keresel valakit, és nem látta-e véletlenül, vagy hasonló indokkal. És így elkezdtek beszélgetni. Aztán kb egy fél óra múlva húzz el valami jókis indokkal, de előtte kérd el a msnjét.


ugye nem is olya nehéz? Ja és nem tanácsos plázában ismerkedni...

2010. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az én válaszom mi a jóbüdös isten fa.száért nem volt értelmes, te szaréletű szolgalélek?
2010. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a 3, köszi am a pláza csak egy példa volt am inkább az utcán van ilyen
2010. aug. 19. 19:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Az elsőt lehet kipróbálom!
2010. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3. félreérted amikor azt irtam ki akkor még a tied nemvolt kint de az elözöbe is irtam h kösziszépen
2010. aug. 19. 19:52
 8/23 A kérdező kommentje:
jah az elsö nagyon odab@szott álam is kiprobálom:)
2010. aug. 19. 19:53
 9/23 anonim ***** válasza:
Még szerencsénk is lehet vele!
2010. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
jah lehet h pont bejön a nönek vagy jo kedve van vagy pont bevan baszvaXD
2010. aug. 19. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!