Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves férfiak, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Huszonéves férfiak, komoly kapcsolat céljából legalább és legfeljebb hány éves nővel ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Az illető átlagos, tehát nem kiemelkedően csinos, intelligens, népszerű, jómódú... stb. Komoly kapcsolat céljából.


Nem ismeritek egymást, tehát nem vagy belé szerelmes, nem tudott még elvarázsolni. Elhív randira. Mikor gondolod azt, hogy túl fiatal hozzád vagy túl idős ahhoz, hogy adj neki egy esélyt?


- te hány éves vagy?

- hány éves lenne a legfiatalabb, akivel hajlandó vagy randizni?

- hány éves lenne a legidősebb, akivel hajlandó vagy randizni?



2021. márc. 31. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
20 vagyok. 17 az alsó, 21 a felső határ nálam.
2021. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
28 vagyok, minimum 17, max 35 évessel tudnék tervezni, a kor csak a kérdés miatt lett megadva, nem minősíti az érzelmi érettséget, jellemstabilitást, kapcsolatra való alkalmasságot velem, célirány párhuzamot, stb.
2021. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
27 vagyok, 21-25 közti nőket preferálnám komoly párkapcsolat céljából.
2021. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
50 vagyok. 17 és 23 közötti nők jöhetnek szóba.
2021. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

27 vagyok, 20-25 éves nő érdekel párkapcsolatra.


Ismerkednék idősebbekkel is, de azt látom pl nekik sokkal nagyobbak az elvárásaik (anyagiakban) és egy 27 éves csaj is szívesebben ismerkedik pl egy 30-32 éves férfival, mint velem.

2021. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Az nem semmi, hogy a nők hogy lepontozzák a nekik nem tetsző, de őszinte válaszokat.
2021. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek összességében? Azokkal érdemes foglalkozni akikkel érdemes foglalkozni.
2021. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!