Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon fényképet próbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon fényképet próbáltam cserélni,azóta nem fogadja el egyik fotómat sem, sem azt,amelyiket lecseréltem(ez furcsa),azt irja nem egyezik az igazolt fotóval,pedig Én vagyok mindegyiken,irtam nkik de nem válaszolnak,mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 17:14
 1/3 Csendharmat válasza:
Törlöd a reget és csinálsz egy újat.
2021. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sikerült újjal sem! Nem enged feltölteni képet azt irja nem megfelelő kép,pedig volt önarckép is meg egész alakos is több fajta is.
2021. júl. 23. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vmi effektes, szetretusalt képpel próbálkozol akkor lehet gond. Semmi köze nem lesz a valósághoz.
2021. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!