Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam vele a randimat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam vele a randimat? Valószínűleg ezért majd nem akar a csaj újra látni? :D Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Randiztam háromszor egy lánnyal. A negyedik randin tőle kérdeztem, hova szeretne menni. Mondta menjünk el moziba. Hát nem lelkesedtem az ötletért, nem nagyon szeretek mozira pénzt kiadni, de nem ez volt a legnagyobb bajom. Ismerem magam eléggé. Egy félelmetesebb filmet néztünk meg, pont a leghátsó sorba ültünk, hogy tudjon bújni ha fél...Ez volt a tervem:D...De nem számoltam vele, hogy tényleg előfordulhat, hogy ugyan az lesz mint múltkor, amikor moziban voltam. Tudtam, éreztem hogy nem kell bemenni. Még a reklámblokk alatt sikeresen bealudtam.A csajnak egyszer sikerült felkeltenie, aztán utána egy 20 perccel megint nyomtam a szunyát. Amikor vége lett felkeltem, és nem valami szépen nézett rám...Na most, ha kényelmetlen székek lennének a moziban, akkor nem aludnék el...Viszont azóta nem jelentkezik a lány...Lehet ezzel elszúrtam mindent?
2010. aug. 21. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
Ez ciki:D
2010. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:
Eddig akárhányszor voltam, elaludtam:D
2010. aug. 21. 21:53
 3/84 anonim ***** válasza:
Kerested már azóta?
2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:

Kerestem...

De nem lelkesedett, amikor elhívtam egy újabb randira...

2010. aug. 21. 21:58
 5/84 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot vagy 100* :D
2010. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:

Háá,dee égőő xĐ:Đ

azért aranyos is..:D én néztelek volna,ha helyes pofid van:Đ

jópár bocsánat kérés,és tiéd a csajszi:)

2010. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
Remélem azért a nyálam nem fojt:P
2010. aug. 21. 22:14
 8/84 anonim válasza:
Lelki szemei előtt megjelent 20 évvel későbbi verziód, aki otthon a meccs előtt alszik el, ő meg elmosogatja a söröskorsót, míg te békésen alszol.
2010. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
Meccsen soha nem aludnék el:P
2010. aug. 21. 22:24
 10/84 anonim ***** válasza:

Vagy ami rosszabb "akció" közben xĐ

az mekkora lenne xĐ

2010. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!