Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap csókolóztunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap csókolóztunk egy sráccal, akit már régebb óta ismerek egy buliban. Habár megadtam neki a számomat még nem hívott. Ha nem hív mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Már elég régóta tetszik nekem ez a srác és félek, hogy ő nem akar többet.
2010. aug. 22. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Így jártál.
2010. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd fog biztos csak várjál lehet nem ér rá vagy ilyesmi vagy csak átb@szott
2010. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem várd ki,hogy hivjon. Én igy szoktam,sose keresem hamarább.Ha meg nem hiv...hát nem.Hiv majd nálla jobb:)
2010. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne várd,hogy hiv. Ha már régóta ismeritek egymást,és tudod merre szokott járni, akkor csináld úgy, hogy "véletlenül" összefussatok. Lesz ami lesz.. sok szerencsét:)
2010. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csókolóztál, de nem többes számban, Hányan csókoloztak még rajtad kívül a sráccal, csak ebben az esetben indokolt a többesszám galambom. Jó lenne, ha nyelves csók mellett a nyelvtanra oda figyelnél.
2010. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 napos szabály -.- :D
2010. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezaz, ha 3 nap után nem hív, akkor kezdheted kezedbe venni a szálakat, vagy elfelejteni.
2010. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!