Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos, igényes alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, igényes alkalmi partneremnek milyen ajándékot vehetek, ami nem személyes, és amit nem ért félre?

Figyelt kérdés

Olyan a viszonyunk, mintha szeretők lennénk. Igaz, egyikünknek sincs kapcsolata.

Havi 2-3 alkalommal találkozunk. A viszonyunk fél éve tart, a szex iszonyatosan jó és a mindennapi problémáinkkal sosem terheljük egymást, illetve amikor találkozunk, mindketten igyekszünk a legjobb formánkat nyújtani.



Milyen ajándékot vehetek neki, ami biztosan betalálna, de nem venné úgy, hogy ezzel érzelmileg akarok közeledni? (nem szeretném, hogy félreértsen)

Inkább a gesztus miatt adnék neki ajándékot, s még azért is, mert egyszerűen szeretek adni. Jól esik, hálás vagyok, de nem szerelmes.


Minőségi fehérneműt és drága parfümöt vettem már korábban.



15-50 ezer forint értékben tervezek vásárolni. Mi lenne az, aminek örülnétek, de nem értenétek félre?


A témára való tekintettel főként nők válasza érdekel.

Előre is köszönöm a segítséget.



2021. ápr. 25. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Esetleg befizethetnéd egy masszázsra vagy vannak mindenféle kozmetikai kezelések pl arcra, testre, én ezekért odavagyok. Van amelyik eléri az 50 rugót, néhány olcsóbb, úgyhogy értékben beleesik a tartományodba.

Ha esetleg tartasz tőle, hogy megharagszik, hogy szépészeti kezelésre küldöd, akkor persze inkább a masszázs.

2021. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Ne vegyél neki semmit. Azt nem érti félre.
2021. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1, igen ez jó ötlet, ha úgy alakulna, szívesen kifizetnék egy ajakfeltöltést vagy valami hasonló volumenű szépészeti beavatkozást. Viszont most egy ettől független, tárgyi ajándékra gondoltam. :) De a masszázs jó ötlet, köszönöm.
2021. ápr. 25. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Ékszerszett. Díjaznám, de persze te ismered milyen a stílusa. Ha eddigi ajándékaidat nem értette félre, akkor ezt sem.
2021. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem egy ékszeres hölgyemény. :)
2021. ápr. 25. 18:37
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

#3

Nem ajakfeltöltésre gondoltam. Teljesen a természetesség híve vagyok és nem beavatkozásról beszéltem, hanem kezelésről.

Ezek kizárólag a bőr külső rétegével érintkeznek, mindenféle hatóanyagú szérumok, krémek, oldatok, nem mindegy hogyan dolgozzák be vagy hogyan hatnak egymáson, hővel, bizonyos hullámhosszú fénnyel stb. Ez tulajdonképpen a luxus bőrápolás kategória.

Ha nekem egy pasi kozmetikai BEAVATKOZÁSSAL jönne, akkor elküldeném a pi**ába tulajdonképpen, a testembe holmi szexpajti ne avatkozzon be tartósan.

2021. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6, értem. Nem vagyok otthon a témában, lennél szíves küldeni olyan csomagot, amiről írsz?
2021. ápr. 25. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarok reklámozni, de ilyenekre rákereshetsz, hogy gyümölcssavas hámlasztás, plazma kezelés, c vitaminos arckezelés stb.

De valóban nehéz itt eligazodni, ha újdonságnak hat, úgyhogy masszázzsal tudnál szerintem a legkevésbé mellélőni.

2021. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
hmm.. mondjuk vállald fel és ne csak megdugd amikor kedved szottyan üríteni egyet?
2021. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
9# Nem mindenki akarja ám hogy felvállalják. Erre nem gondoltál?
2021. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!