Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem vissza az időpontot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem vissza az időpontot?

Figyelt kérdés

3 hete ismerkedek egy lánnyal. Legutóbb mikor elváltunk úgy beszéltük meg, hogy holnap(vasárnap) találkozunk. Viszont 2 nappal utána a részemről nem lett biztos, így megírtam neki, hogy nem biztos a vasárnap. 1 nappal utána úgy tűnt, hogy biztos nem lesz jó, így aztmondtam neki, hogy tegyük át hétfőre. Belement, utána mégis jó lett a vasárnap, így visszatettük vasárnapra. Aztán közbe jött valami, és megírtam neki, hogy legyen a hétfő a végleges. Viszont most meg kiderült, hogy szabad lesz a holnapom, és jó lenne mégis a vasárnap. :'D Ez amúgy azért ilyen fontos, mert most aludnék nála először ha vasárnap megyek. Hétfőn már nem tudnék ott aludni, és utána megint csak 1 hét múlva taliznánk.


Hogy írjam meg neki, hogy mégis a holnap legyen? Csak írjak rá holnap, hogy mit szólna hogy ha 2 óra múlva mégis átmennék? Így meg olyan döntésképtelennek tűnök, az meg nem jó egy lány szemébe.



2021. máj. 1. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Tudod kivel szórakozz..
2021. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Haver, a nők nem szeretik a határozatlanságot, a következetlenséget meg a variálást. Ha megbeszéltek valamit, tartsd magadat hozzá. Ha nem tudod tartani, meg se beszéljétek, illetve meg se ígérd.
2021. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha van egy csöpp esze, keres helyetted olyasvalakit, aki tartja magát ahhoz, amit előszörre megbeszéltek.
2021. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha rajtam kívül álló történések miatt nem tudom tartani az időpontot, akkor nem tudok mit csinálni...
2021. máj. 2. 00:48
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez függhet attól is, hogy komoly indokod volt variálni, vagy szólt a Pista, hogy menjetek kocsmázni, aztán mégse, aztán mégis... De mielőbb írnék, nem két órával előtte, sőt, az ilyet már mégsem írásban kellene egyeztetni, hanem illene telefonon (oké, telefonon ne most hívd, hanem reggel :)).
2021. máj. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ez nagyon gáz, már az olvasástól elment tőled a kedvem. Ha van egy minimális agyad a fejedben, akkor nem variálsz többet, mert nagyon szánalmas vagy. Betolnád, hogy 2 óra múlva átjönnél el is küldenélek a francba. Tudod kinek az idejével szórakozzál.
2021. máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyon gáz. 3 hetes ismeretség, dugni akarsz, hétfőn már nem kell a csaj mert nem tudsz ottaludni, nem tudod megdugni, de ha a vasárnap nem jó akkor jobb híjján jó lesz a hétfő is. Ezért megy a varia?

Te teljesen hülye vagy.

Ha megbeszéltek jó előre egy időpontot, és jóval előtte közbejön valami, akkor sem hülyíted naponta hogy mégse jó, mégis jó, aztá 2 nap múlva mégse jó, aztán megint mégiscsak jó, de valami miatt mégse lesz jó. Mi ez?

Nem vagy te egy kicsit életképtelen?

2021. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ne csodálkozz, hogy még mindig egyedül vagy

2021. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Fuj
2021. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallod már az olvasástól kiakadtam, nemhogy ha velem valaki ilyet tesz meg az életben. Nálam, ha egy időpont bizonytalan, akkor megbeszélem az illetővel, hogy x napon, pl. délután beszéljük meg, akorra már biztosat fogok tudni. Ez a sok variálás komolytalan. Na meg az, hogy ez már végleges, aztán mégsem, aztán megint, aztán megint nem, jesszusom, szerintem a lány röhög ezen.
2021. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!